Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár beirt hiányzónak...

A tanár beirt hiányzónak pedig ott voltam, ez normális?

Figyelt kérdés
Bevagyok irva 2 órára pedig bent voltam, az ilyen tanár minek tanít?
2016. máj. 24. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért sunnyogtál a pad alatt?:-))
2016. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért tette?
2016. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Oda kell menni a tanárhoz és kinyitni a kicsi szádat.
2016. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is beírtak párszor, pedig ott voltam. Szóltam a tanárnak hogy húzzon ki de otthagyta és nem húzott ki a listáról.
2016. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Az3rt azzal legyél tisztában hogy a tanár is ember. Ő is tévedhet! Menj oda nyisd ki szépen a kicsi szádat és szólsz neki.
2016. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, ráadásul aznap 4 órát töltöttünk együtt, egy 12 személyes csoportban. Anyum nézte az e-naplót, és felhívott, hogy beteg vagyok rosszul vagyok, vagy miért nem vagyok ott. :D Utána keresgélhettem mindenhol, nem találtam meg a tanárt. Pár nappal később végre sikerült, ritkán van bent a suliban. Akkor meg nem akarta elhinni hogy ott voltam, végül az ofőmmel meggyőztük... :D
2016. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kelett neked aludni orán :)
2016. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd az igazgatónál. Biztos vagyok benne, hogy rosszindulatból tette. A tanár is ember, benne is van rosszindulat, de szerencsére vannak törvények, amik megvédenek.
2016. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!