Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs kávé a suliban, mit...

Nincs kávé a suliban, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Csak úgy tudok reggel elindulni suliba, ha kávézok. Délutánra nagyon elfáradok, lemegy a vérnyomásom is kicsit, érzem hogy igényelnék még egyet, de az iskolában nem engedik diákoknak. Egyszerűen nem lehet venni. Ezen nem tudom hogy nevessek vagy sírjak. Nekem vannak túl nagy igényeim?

17/L



2016. máj. 24. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%
A tanárok szeretnek hatalmaskodni, megtiltani dolgokat. Értelmetlen tiltás szerintem is. Nem ártalmasabb a kávé egy 17 évesnek sem, mint nekik. Ők hogy éreznék magukat, ha nekik tiltanák meg a kávézást? Teljesen jogtalan és értelmetlen.
2016. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

Ez azért más, egy tizenhét éves még majdnem gyerek, nincs szüksége tuningra, a kávé meg élvezeti cikk. Egy 17 éves étkezzen rendesen, menjen időben aludni, sportoljon valamit, és nem kell neki majd koffein. Persze, ti, tizenévesek, hajlamosak vagytok azt hinni, hogy mindenki ellenetek van, a tanár nem ember, és nektek mindenek fölött csak jogaitok vannak.


Én is voltam tizenhét, én is volt, hogy fáradt voltam, de sosem jutott eszembe azon szűkölni, hogy nem igatok kávét. Inkább hamarabb aludni mentem, kimentem délután futni, és nem ettem meg mindenféle műanyag vackot, ami gyorsétel néven ismert. Nem voltam jó tanuló, mert tanulás helyett, inkább a hobbimnak éltem, de egészséges voltam.

2016. szept. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
akkor a kólát és az energiaitalt is betiltották?
2018. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
0%

Ez felháborító!

Ez veszélyes!

2019. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, privát üzenetre nem válaszolok.

Az, hogy nem lettél függő, akkor szerencsés vagy, mindenesetre a kávé nem gyereknek való, és nem való az iskolába. (Legalábbis ott, ahol diák is hozzáférhet.)

2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!