Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, kicsit hosszú leszek, de annyi kérdés felvetődött bennem. Elsősorban nők válaszát várom. Légyszíves olvassátok végig, mert én már tényleg nem tudom mit gondoljak. Köszönöm előre is! Párom megkért, hogy felesleges papírjait dobáljam már ki, amit úgy gondolok, hogy nem kell. Találtam egy nő nevét telefonszámmal együtt, de úgy hogy rendesen vezetéknév, keresztnév. Rákérdeztem, hogy az kicsoda? Elkezdett nevetni, és annyit mondott majd egyszer elmondja, nekem már ez érdekes volt, hogy miért nem lehet egyből válaszolni. Eltelt pár nap, addig piszkáltam míg nem elmondta, hogy az egy raktáros csajnak a telefonszáma meg a neve. Férjem fuvarozó, ahova ment pakolni, ott adta meg ez a csaj a számát, hogy ha oda ér, hívja fel. (???) Igazából ezt sem értem, mert ez soha nem így működött. Az a lényeg férjem, 2-szer járt ezen a helyen és nagy valószínűséggel többet nem is megy oda, mivel egyébként nem járnak arra. Na akkor nagy nehezen az is kiderült, hogy még párom várt az árura addig a csaj meghívta egy kávéra, leültek beszélgetni. Párom elmondta, megbeszéltek mindent, hány éves a csaj, hol lakik, van e családja. Kérdezem a férjemet engem azért említettél neki, ha már ennyire beszélgetni akart a nőcske, erre férjem ennyit mondott, hogy kérdezte a csaj, hogy van e családja, párom erre azt mondta hogy nincs, mert szerinte ez a kérdés arra vonatkozik, hogy van e az embernek gyereke. Szerintem, engem finoman letagadott, ez nekem nagyon rosszul esett. Eléggé kiakadtam ezen, na meg azon is, hogy nem értem az ilyen dolgokat, hogy egy vad idegen nővel le ül kávézgatni, meg ki beszélik a családi életüket. Soha nem csajozott egy barátnője mellett sem a férjem, szóval szeretnék neki hinni, hogy több nem történt, de miért nem válaszolt egyből a kérdésemre? Miért kell azt megbeszélni, hogy ki hány éves, családi állapot? Miért kell neki kávé meghívást elfogadni? Szerintem udvariasan vissza lehetett utasítani, én biztos nem fogadtam volna el. Nem hiszem, hogy a csaj minden fuvarozót meghív egy kávéra, meg beszélget velük. Azt sem értem, hogy miért kell őt felhívni, ha férjem odaér, mert még ha főnök lenne, akkor elhiszem, hogy fel kell hívni, na de így? Minek kellett a csajnak a teljes neve?

2013. jan. 17. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a férjed nem tett vele semmit, viszont a nő alig várta, hogy szétdobhassa neki a lábát.


A beszélgetésben meg a kávéban nincs semmi, én nő vagyok és rendszeresen idegen férfiakkal dumálok, viszont az ég világon semmit nem akarok tőlük.

2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
bízz benne nyugodtan,őszintén elmondott mindent.hazudhatott is volna
2013. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlreagálod. Nincsen azzal semmi baj, hogy leült kávézni a nővel, nem jelenti azt, hogy egyből le akart vele feküdni, ez csak annyi volt, hogy két ember leült beszélgetni, kávézni. Lehet, a nőnek szimpatiukus volt a férjed, és ismerkedni akart vele, hogy hátha összejönnek, vagy randiznak, de a férjed valószínűleg visszautasította (mondtad, hogy nem hűtlen típus, valószínűleg elutasította, vagy nem kereste többet, távolságtartó volt). Szerintem az, hogy azt mondta, nincsen családja, nem feltétlen jelenti azt, hogy téged letagadott, az én értelmezésemben is a család az a feleség/férj plusz gyerek, bár tény, hogy megemlíthette volna, hogy van felesége. Valószínűleg tudta, hogy rosszul esne neked, ezért mondta, hogy majd egyszer elmeséli. Én egy ilyenen biztosan nem akadnék fenn, a férjed elmondta részletesen, hogy mi történt. Valószínűleg csak annyi a dolog, hogy házas férfiként hízelgő volt a számára, hogy a feleségén kívül más is észrevette, mint pasit, kicsikét újra fiatalnak/szabadnak érezte magát, ezért nem tett rólad említést. Szerintem csak annyi történt, hogy hagyta, hogy egy idegen nő simogassa az egóját. Nem katasztrófa ez, a pasik igénylik az ilyesmit, nyugi :)
2013. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nők válaszát várod, bár azt nem értem, hogy miért nem a férfiakét, úgyis arra lehetsz kíváncsi, hogy megcsalt-e.

Nem feltétlenül csalt meg attól hogy kávéztak, bár benne van a pakliban. 32 éves férfi vagyok, családos, és attól, hogy mondjuk éppen pakolják a kocsimat, és leülök valakivel kávézni, még nem csalnám meg a feleségem. Férfi aggyal gondolkozva, ha megcsalt volna, akkor próbálta volna eltüntetni a nyomokat. A telefonjába beírta volna a számot, a sok név között úgyis elveszik még egy név, a papírt meg eldobta volna.

Persze lehet, hogy balfék volt, és mégis hazavitte. Nagyobb esélyt adok annak, hogy nem volt köztük semmi, és csak azért reagált úgy a kérdésedre, mert tudta, hogy majd magyarázkodnia kell, mert elkezdett járni az agyad. Hozzátenném, jogosan.

2013. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igazából kicsit féltem attól, hogy mit fogtok írni, de inkább megnyugtattatok. Lehet, hogy kicsit túl reagáltam, de nekem ez elég furcsának tűnik, hogy egy vad idegen nővel beszéli ki, hogy hány éves, meg hogy van e család stb. Mondjuk én biztos nem tudnék megnyílni idegen embernek, hogy ilyeneket beszéljek meg vele. Kedves utolsó válaszoló! Jó, nem tagadott le, de ha tőlem valaki ilyet kérdez, hogy van e család, akkor megmondom az illetőnek, hogy gyerek még nincs, de van férjem. (Mert nekem ő is beletartozik a család fogalmába.) Egyébként annyit megtudtam, hogy a csaj 35 vagy 36 éves, van neki 1 gyerek, elvált. Férjem 36 éves, én pedig 24. Még egyszer köszönöm nektek a megnyugtató válaszokat! :)
2013. jan. 17. 12:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! A 12:20- as válaszolónak írtam a válaszomban. Közben más lett az utolsó válaszoló és ezt nem vettem észre.
2013. jan. 17. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányként és kivülállóként én is azt mondom, nem csalt meg, mert akkor tgadott volna és mivel írtad, hogy nem egy félrejárós típus így nem aggódnék. De ezt tényleg kívülállóként. Ha én lennék ebben a helyetben hasonlóan reagálnám le a dolgot mint te, szétparáznám magam, pedig megbízom a páromban.
2013. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem könnyű a kamionos feleségének lenni. :) Sok sofőrnek több városban is van nője és ha arra jár meglátogatja és nem csak kávézni.
2013. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nem azért mondom, mert a férjem kamionsofőr, de szeretném rá felhívni a figyelmedet, hogy ez nem szakma függő, hogy ki a hűtlen és ki nem. Ez egy nagyon nagy téveszme, amit egyszer valami hülye kitalált, a többi hülye meg elhiszi és még tovább is "adja". ;) Bocs, de ezt nem tudtam más hogy megfogalmazni.
2013. jan. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!