Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról ha valakin...

Mit gondoltok arról ha valakinek egyik volt osztálytársa sem ismerőse facebook-on?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Miért kellene hogy ismerőse legyen? Nem kötelező.
2016. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha nem tartják a kapcsolatot, miért legyen fenn?


Én mindenkit törlök, akivel már legalább egy éve ne beszéltem, legalább így nem szalad többszézra az ismerősök száma.. ha egyszer nem vagyunk egymás életében, akkor nincs semmi szükség arra, hogy rálássunk egymás dolgaira.

2016. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez van, pedig több mint 150 oszt társam volt csak általános után.

S semmit se. Így alakult.

2016. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mélyen elítélem az ilyesmit!
2016. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyennel találkozok legszívesebben szétütném a fejét. Ez a parasztság legmagasabb foka.


Kivéve nálam. Nekem szabad.

2016. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sz@rom le a fészbúkot
2016. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gustty válasza:
Örülj neki, hogy senki nem akar a NAgy testvér hálójába bekerülni. Elég ha valaki felrak iskolai képet, egyből tudják ki vagy(mert működik az arcfelismerő program), tehát ha valahol kint vagy az utcán és készűl róla kép, amiről nem tudsz,akkor is megtalálnak.Ne akarj bekerülni,lépj le róla.....
2016. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Attól hogy egy oktatási intézménybe járt 2 ember, még nem biztos, hogy jóban voltak / vannak.

Nekem sem ismerősöm egyetlen volt osztálytársam sem, sem általánosból sem gimiből. Sőt, az egyetemi régebbi csoporttársaim sem. Nem voltam velük jóba, eszem ágában sincs lehetőséget biztosítani számukra arra, hogy nézegessék a képeimet meg tudjanak az életemet érintő főbb eseményekről. Semmi közük hozzá.

2016. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szíve joga eldönteni. Ha nem volt olyan a viszonya az osztálytásaival miért kéne hogy az ismerősei legyenek. Nekem is rengeteg volt osztálytársam nem az ismerősöm én sem vagyok kíváncsi rájuk és ők se rám, ez így tökéletes is :D
2016. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!