Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt-e valakinek olyan...

Van/volt-e valakinek olyan osztálytársa, aki nem tudott az osztályközösségbe beilleszkedni/különc volt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szinte minden osztályban van ilyen ember, néha több is.
2015. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért kérdezed?
2015. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a középiskolában és a főiskolán nem illettem bele abba a társaságban, ahová jártam. Mikor leérettségizem, nem mentem el a bankettre, mert kiközösítettek a többiek és örültem, hogy megszabadultam az osztályomtól. Most azt fontolgatom, hogy elmenjek-e a bankettre, ami a jövő hónapban lesz,ha a főiskolán sem találták meg hozzám a hallgatótársaim a kulcsot.
2015. dec. 5. 19:15
 4/18 A kérdező kommentje:
bocsánat diplomaosztóra
2015. dec. 5. 19:15
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
nem talaltak meg hozzad a kulcsot`? talan ilyenkor azt is meg kellene vizsgalni, hogy esetleg nem vagy e te is hibas, ha semmilyen kozossegben nem tudsz beilleszkedni.
2015. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Igen,de teljes mertekben az o hibaja. Mindenaron kulonckodni akar,igy ne is varja,hogy befogadjuk. Erdekes,a tobbi 35 ember remekul megvan egymas mellett...
2015. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Legtöbbször nem a különc hibája, ha kiközösítik, hanem azoké a bunkó hangadóké, akik élvezik, ha kinézhetnek valakit, akiket maguknál valamilyen szempontból gyengébbnek gondolnak, és a többieket is tudják befolyásolni, hogy kiközösítsék, bántsák azt az embert.

Kivétel, ha valaki szándékosan provokál, felvág, és azért nem fogadják be.

2015. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk volt 1-4 osztályban is,5-8-ban is meg 9-12-ben is.

Az első két esetben az osztály közösítette ki az illetőt valamilyen októl fogva. Az utolsóban pedig az illető különcködött és visszautasított mindenféle baráti kapcsolatot, sőt a beszélgetést is.Legfeljebb csak válaszolt egyszerűen, röviden egy kérdésre..

Szép estét!

2015. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Én is olyan voltam, mint te. Ha nem érzed jól magad velük, hát ne menj. És ne hallgass azokra a földhözragadt, átlagos emberkékre, akik szerint veled van a baj, egyszerűen csak az a helyzet, hogy igényesebb vagy, mint ők, és nem pacsizol le fűvel-fával. Ha ez megnyugtat, én se barátkozom átlagemberekkel, tudom, hogy azért akarják, hogy rosszul érezzem magam, mert nem bírják elviselni, hogy van bennem valami plusz, ami bennük nincs. Veled ugyanez lehet.
2015. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem, az én osztályomban mindig én voltam ez az ember. Az egyetem sem jobb, de itt nem igazán akarnak erőszakkal közösséget formálni úgy hogy nem tűnik fel annyira.
2015. dec. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!