Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek egy ilyen osztályt...

Mit tehetek egy ilyen osztálytárssal?

Figyelt kérdés

10. osztályos, gimis vagyok. Van egy srác az osztályban, aki a nagyképűség, és a felsőbbrendűség megtestesítője. Mivel a szülei gazdagok (adócsalás, apja börtönben is van), már van neki jogosítványa, autója,

40 ezres cipője, 20 ezres pólója, meg 200 ezres telefonja. A lényeg hogy a tanárokkal is pofátlan. Az egyik tanárunkal is össze veszett, hogy hogy képzeli az a tanár, hogy neki szóban fel kell mondani 200 mondatot, ami már közel egy hónapja ki van adva. A tanár aztán a szemébe mondta az igazat, hogy le kéne szállni a magas lóról, és nem utazgatni (van hogy random be sem jön pár órára). Az iskolavezetés viszont a tanárt rótta meg, akit a srác ki akar rugatni, merthogy ő diákparlamenti képviselő, és kell az iskolának. Egy csomó tanárnak benyalt, viszonylag jó tanuló, bár mivel sokat hiányzik, én jobb.



2016. jún. 1. 06:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de én úgy megverném, hogy a sz*rt is kinyomná...
2016. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!