Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek egy ilyen osztályf...

Mit tehetek egy ilyen osztályfőnökkel?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm állandóan vádaskodik, lejárat az osztálytársaim előtt és nyilvánosan megaláz.

Egy normális 17 éves lány vagyok, szerintem cseppet sem problémás.Nem dohányzom, inni is csak bulikban szoktam, a jegyeim jók, nem feleselek a tanárokkal.

Az osztályfőnköm mégis valamilyen oknál fogva kipécézett magának.Állandóan kioszt minden apró dologért, amit más tanár észre sem vesz. Apró dolgon olyat értek, mint egy késés. Múltkor egy fiú részegen jött be órára, mégcsak meg sem említette, de az én késésemet, na azt igen.

Múlt héten a fejemhez vágta, hogy szerinte én egy rossz ember vagyok, aki önző és mindenkin átgázol.Szerinte nincsenek jó tulajdonságaim, legakábbis ő még nem talált.

Mikor betegség miatt hiányzom a suliból, órán az egész osztály előtt kiröhög, hogy biztos megint dolgozat miatt lógok, holott ez nem így van.Azt mondja szánalmasak a kifogásaim, hogy miért hiányzom.Olyanokat is mondott már, hogy egyszerűen rossz érzés bejönnie órára, mert tudja, hogy én is ott leszek.

A tanár egyébként tele van gátlásokkal, csupa megfelelési kényszer az egész nő, és kicsit olyan, mintha a saját félelmeit így próbálná leküzdeni, hogy mást szégyenbe hoz.

Anya teljesen az én pártomon áll, egyszer már alaposan ki is osztotta a nőt, de azóta elfelejtette és mindent előröl kezdett..


2016. jan. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a negatív élményeket véli viszont látni benned amiket anno neki okoztak.Átgázoltak rajta, alázták...figyelj a szavaira sokat elárulnak.Mit tehetsz?Amit akarsz.


Fordulj az igazgatóhoz...

2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy ilyen tanárom kb. 15 éve. új volt és valamiért nem voltam neki szimpi. mindig engem feleltetett, mindig 1-est kaptam, meg is buktatott év végén biológiából :D nagyon jól néz ki a bizimben...

következő évben szerencsére kinézett magának mást talán, vagy nem tudom, de abba hagyta.

Remélem Rólad is leszáll. nem nagyon tudsz mit tenni. az igazgatónak elmondhatod, de lehet, sőt valószínű, hogy ront a helyzeten. szerintem..

2016. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 abszintos válasza:
Nagyon egyszerű 2 megoldás van szülővel bemész az igazgatóhoz és egyrészt panaszt tesztek (ha ez tényleg így van) és megmondjátok az igazgatónak gyors változások nélkül becsületsértésért feljelentitek a tanárt másrészt az iskolából való kiiratkozást is fontólóra veszitek ! ez a békésebb a másika az hogy vissza szolsz és elküldöd te magad a helyére viszonylag tisztes formába és akkor behívod édes anyád meg ha nagyon meg akarod szivatni amint megérkezik édes anyád még a rendőröket is egyből .Tudod hasonlót átéltem és míg türsz nem változik sőt rosszabb igaz hogy én a sulit ott hagytam tehát gyávában viseltem de még 12 se voltam és érdekes mód a jegyeim is sokkal jobbak lettek!
2016. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tozser Alex válasza:

Full ugyanilyen az osztályfõnököm.

Multkor kinéztem az ablakon, ésmèg arra is beszolt..

Szerencsére mindenkivel ezt csinálja, igy nem cinkes.

2016. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülj már neki vissza, hogy vagy kiéli otthon a frusztrációt, vagy mész az igazgatóhoz az állandó jogtalan csesztetése miatt. Állj ki magadért embert, az a nő sem több nálad semmivel, csak mert tanár!! Gátlásos érzelmi hulladék az ilyen, aki mások b**zogatásában leli az örömét, undorító.
2016. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!