Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban, bele vagyok esve. Teljesen komolyan, találkozgatunk néha, (csók, ölelgetés is) nem tehetek róla, beleszerettem, de van ez a "házinyúlra" nem lövünk cucc. Kinek mi a véleménye az osztálytárssal való járásról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat/véleményeket akarnék, igazából az őszintét megvallva, nem tudnám megcsinálni, hogy hagyom a francba.. Szerelmes vagyok, ilyenkor az ember (legalábbis én) nem a végére gondolok, hogy milyen lesz az exemmel egy osztályba járni, SŐT én reménykedek, hogy 2 év van a gimiből, hogy utána is folytatódni fog.. De ez a jövő zenéje.

2013. okt. 14. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a nyulat már meglőtted, most már ne hagyd ott, a természetben azt a drága husit a ragadozóknak...
2013. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elv lószar!

Nálunk az osztályban 3(!) pár is van, és mind a három több, mint egy éve boldog együtt. Az egyik már 2 éve is.

Szerintem ez ne álljon utadba. Ha meg nem jön be, akkor ez van. Egy terembe leszel vele még 2 évig. Na és? Majd nem verődsz vele egy klikkbe.


18/F

2013. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem jártak osztálytársam, szakítottak, de ugyanúgy jóbarátok maradtak :)
2013. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szandra2000 válasza:
Szia! Nem baj ha osztálytársad ha mind a ketten boldogok lesztek együtt akkor azt kell tenni amit a szived diktál! Sok sikert
2013. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh, nem tudjátok mennyire jól esett ezeket olvasni! Teljes szívemből mondom ezt, köszönöm szépen! :))))) ment a plusz mindenkinek!
2013. okt. 14. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a sulinkba volt egy pár akik osztálytársak voltak, kb 2 évig jártak, aztán a pasi szakítani akart, erre a csaj megfenyegette, hogy kiíratkozik az iskolából ha dobja...és még együtt maradtak 2 évig, most nem tudom mi van velük..
2013. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én gimis osztályomban volt egy pár akik már kb 2 hónap ismeretség után összejöttek 9-ben. Mindenki kibeszélte őket, tippelgettek h vajon hány hétig fog tartani... Két éve ballagtunk el gimiből, azóta össze is költöztek.


Lődd csak azt a nyulat :)

2013. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lassan fél éve, hogy együtt vagyok az osztálytársammal, sőt, osztályunkban van még egy pár rajtunk kívül. :) Szóval teljesen lehetséges a dolog. Ha szereted őt, semmiképpen se mondj le róla pusztán emiatt! :)
2013. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim már 2,5 éve együtt vannak... Működhet a dolog, rajtatok múlik! :)
2013. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!