Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért adhat szaktanárit?

Ezért adhat szaktanárit?

Figyelt kérdés
A tanár úr úgy jött be tanítani hogy a fele arca piros volt. Aztán elmesélte, de a lényeg annyi hogy rosz helyen aludt el mert nyatalni volt és megégett az arca. Na és én csak annyit kértem tőle hogy mondja azt hogy "El kell fognom az avatárt". És ennyiért képes volt jelenetet rendezni és beírt. Azt mondja hogy megszégyenítettem az osztály elött mert kinevették. Szerintetek jogos? Nem érzem hogy bunkó lettem volna. Meg nem is piszkálni akartam, csak vicc akart lenni.
2016. jún. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nincs humorérzéke. Mondjuk nem sok ember szereti, ha huszonakárhányan rajta röhögnek, amikor amúgy is szerencsétlennek érzi magát. De ezt simán kezelhette volna lazábban, nem volt ebben semmi olyan durva és sértő.
2016. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élvezd az égig érő polkorrektséget. Ha fordított helyzetben a tanár kezd el gúnyolódni egy diákján, akkor máris rohan az illető az igazgatótól kezdve a bulvármédiáig mindenhova, mert hát őt megsértették méltóságában. Végén a tanárt meghurcolják, nyilvánosan bocsánatot kell kérnie stb. Na most fordítva ugyanúgy kikérheti magának a tanár, ez lett a vége a nagy pattogásnak.
2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármiért adhat, mikor éppen ketten "vertek" a folyosón sikongattam és hangoskodásért kaptam. Szüleimnek elmondtam mi történt és csak nevettek egyet rajta, nem szidtak le.
2016. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adhat éppen, ha úgy érezte, hogy tiszteletlen voltál. Nekem belefért volna, bár én is durva vicceket tolok a diákjaimmal, magas az ingerküszöböm.
2016. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Na de... végül elfogta?
2016. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!