Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki nem állhatom az osztályom,...

Ki nem állhatom az osztályom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, az első félévben nagyon jól éreztem magam, minden rendben volt, voltak barátaim és elvoltam szünetekben. Második félévben elültettek a barátnőmtől és kész, tönkre ment minden. Szünetekben egyáltalán nincs kivel beszélgessek, nem piszkálnak különösebben, nem mondom kaptam már sértő megjegyzést, de nem sokszor és vissza is szóltam azonnal. Egyszerűen nem kapom a helyem. 8-ban sok barátom volt az osztályból, de ők elmentek.Egyedül érzem magam és emiatt világvége hangulatom is van. Lesz 2 kirándulás, az egyik 2 napos, a másik egy hetes. Fogalmam sincs, hogy ki mellett ülök, vagy kivel leszek egy szobában, de őszintén szólva senki olyan sincs akivel szívesen lennék.

2016. jún. 2. 20:24
 1/2 anonim válasza:

Menj oda a társaidhoz, beszélgessetek! Ha valakivel nagyon jóban voltál, akkor ahhoz menj oda. Ha nagyon nem megy a dolog, akkor nem kell erőltetni. Ne érdekeljen más véleménye.

Próbálj meg mindenkivel nyitott és kedves lenni. Még nagyon az elején vagy, ki fog ez alakulni. Csak ne hátrálj meg, mert akkor ők győztek... :) ;)

2016. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Az iskola sz**ság,szerintem az osztályod is. Biztos irigyek rad valamiert azert nem barátkoznak veled. Én a helyedben örűlnék,biztos vagyok benne hogy nem veled van a gond...ezt azert mondom mert én is hasonlo hejzetben volt anno.
2016. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!