Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az osztályom nem kedvel?

Figyelt kérdés

jó tanuló vagyok irodalmon és nyelvtanon kívül csak 4-es és 5-ös átlagaim vannak. Szívesen segítek nekik, ha nem értenek valamit főleg matematikában, de úgy érzem csak erre vagyok jó. Nem kérdezik meg, hogy elmennéke velük koncertre )pl: Road,amit én is szeretek), nem hívnak úgy meg iskolán kívül sehová se. Ha próbálok valahová elmenni és megkérdezem, hogy eljön-e /eljönnek-e velem abból se lesz semmi. Főleg a fiúknál érzem ezt, hogy nem nagyon fogadtak be. Majdnem minden lánnyal kijönnek én vagyok ilyen nyomorult, hogy csak a kihasználásra vagyok jó?

Ha jobb jegyet szereznek mint én akkor meg "villognak". Múltkor rám szólt az egyik lány, hogy mosolyogjak így hogy fogok bepasizni? (tesin) JA mondom fáj a fejem biztos itt röhögcsélek majd. Meg a lányok olyan lány dolgokról tudnak a fiúk előtt beszélni pl szex, piálás vagy, hogy meg van-e nekik. Bennem van a hiba, hogy én ezt inkább nem teregetem ki?


2015. dec. 1. 18:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
17/L
2015. dec. 1. 18:14
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát ugyan én még csak 14 vagyok de én sem szoktam az ilyesmiket kiteregetni és engem sem annyira fogadnak be.. Sajnos tanácsot mást nem tudok adni.

14/l

2015. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ezt mondom, de legalább nem vagyunk egyedül :S
2015. dec. 1. 18:19
 4/20 anonim válasza:
Ne haragudj, de nekem nem tetszene egy olyan válasz, hogy "JA, fáj a fejem biztos itt röhögcsélek majd". Ezalapján nekem elég bunkónak tűnnél.
2015. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jaj bocsi nem írtam oda, hogy csak gondoltam ezt a választ, nm mondtam ki.Amúgy pedig szerintem te se mosolyognál ha előtte kaptak volna fejbe röplabdával jó 6 méterről.
2015. dec. 1. 18:26
 6/20 A kérdező kommentje:
S amúgy közölték velem, hogy első évben (3 évvel ez előtt) csúnya voltam. Jó de azóta rengeteget változtam 13 kilót fogytam, de még mindig úgy érzem, hogy emiatt is ítélnek meg
2015. dec. 1. 18:40
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

1 alap vető kérdésem van...és ne sértödj meg ..csúnya vagy vagy átlagos vagy szép?

ha meg átlagos vagy vagy szép akkor a másik kérdésem h monogán vagy?

2015. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit... szereted a Road-ot? És szingli vagy?
2015. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam már csúnyának elégedett vagyok magammal. Én átlagos körülinek mondom magam, de a meglévő szoros barátaim többje szerint szép vagyok. És az egy házastársi kapcsolatban hiszek, de nincs barátom jelenleg. Volt, de az inkább ne lett volna :/
2015. dec. 1. 18:53
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen szeretem a road-ot :)
2015. dec. 1. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!