Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell ilyenkor lennie...

Miért kell ilyenkor lennie nyári gyakorlatnak?!

Figyelt kérdés
Vége az utolsó tanitási napnak utána hétvégén menni kell abba a szarba gyakorlatozni júliusig!! Már fél éve alvás zavarom van jaj de nehogy ki pihenjem magam 1 hét alatt k'rvára ne rakjanak be elé egy vagy két hét szünetet hogy a gyerek kipihenje magát! Már koncentrálni meg állni alig birok hogy fogok gyakorlatozni? Már elegem van!!
2016. jún. 7. 02:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%
Hát ezt bebasztátok :D a mi sulinkban úgy van, hogy este 7-8-ig de minimum 5-ig (ha sikerül befejezned hamar) bent kell maradni gyakorlaton a normál suli után, de így legalább nem nyáron kell ledolgozni :D *trollface* jó gyakorlatot mindenkinek a nyárra :)
2016. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Adom a 9-es véleményét. Ha nekem nem jó, másnak se legyen. Ugye-ugye? Irigy banda...
2016. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia én is voltam nyári gyakszin 9 be talán 150 óra volt 10 be 180 suli után rögtön ahogy szünet lett volna gyakszira kellett menni 8 tól 3 ig és + másfél óra buszozás NEKEM mert hát nehogy már jó legyen .most értettségi első évét fejeztem be és kötelező 50 óra önkéntes munka nyugi sohasem lesz egy szabad nyarad se ha elballagsz 8 ból kikell élvezni az utolsó nyaradat amíg lehet Tudom hogy idegesítő nagyon nekem is azvolt jó gyakszit nekem meg önkéntest..amiért egy fillért se kapok és feleslegesen basztatnak.
2016. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!