Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elegem van a suliból hálisten...

Elegem van a suliból hálisten nincs már sok de 3 dolog van ami idegesít mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma a haverom làny azt mondta hogy jövőre ne menjek suliba mert úgyis megfogok bukni matekból 1,9 re àllok de nem adja meg a tanár a kettest csak 2.0 de lehet megfogja legalábbis remélem nos még azt is mondta hogy menjek el dolgozni hát jó ebben az icipici faluban csak CSAK közmunka van a város másfél órára van .Nem mintha rá halgatnák de nekem ne mondogassa hogy megbukok egyszer leütöm örüljön hogy ő nem..:( elegem van az ilyen emberekből! meg folyton piszkál néha tök jól elbeszélgetünk de csak azt akarja szerintem hogy ne legyen nekem semmi sem jó

2016. jún. 9. 18:42
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Inkább tanulnál, ahelyett, hogy azzal fenyegetőzöl, hogy lányokat ütsz le.
2016. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
énis lány vagyok 19/L
2016. jún. 9. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
19 évesen már a felsőoktatásban lenne a helyed. Nem csoda, hogy az osztálytársad azt mondta, amit. Nem vagy okos, cserébe viszont legalább arrogáns gyökér is vagy lány létedre.
2016. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érettségi első évén vagyok túl
2016. jún. 11. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az érettségi egy vizsgát jelentett, és nem tartott évekig. Felétek ez másképp van?
2016. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 év
2016. jún. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!