Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom azt mondta ha nem...

A tanárom azt mondta ha nem mondom fel a verset (amit már felmondtam csak épp sietett és nem írta be) akkor megbuktat, de az átlagom 3.1. Így megbuktathat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 23:54
 1/10 acelsziv ***** válasza:
anno a páromat 3,5 -re buktatta meg a tanár aki egyszerűen utálta őt. Szerinted miből tart pár egyest beírnia?
2016. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértve az előző válaszadóval: ha meg akar buktatni, meg tud. (Nekem volt olyan, hogy minden kérdést külön osztályzott, hogy lerontson... Máig nem értem, miért, mert ötösre álltam.)


Viszont, ha már felmondtad neki, akkor nincs gond, mert tudod, és minimális ismétléssel újra menni fog. :)

2016. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaz.. de én nem vagyok rosszba vele egyáltalán szóval remélem nem fog... de ha mégis megbuktat akkor nyáron a pótvizságba csak a vers lesz?
2016. jún. 11. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nem buktathat meg és csak azt lehet a fent említett módszerekkel megbuktatni, akik hagyják is.
2016. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak meg akart ezzel ijeszteni, hogy mindenképp felmondd a verset. Meg lehet épp rossz kedve volt, már sokan felcs*szték az agyát, aztán csak dumált. Nem gondolom, hogy emiatt megbuktatna amúgy. Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy milyen tanár az, aki felmondatja a verset, de épp siet, nem írja be a jegyet, utána meg még neki áll feljebb és rágalmaz, hogy fel se mondtad. -_-

Szerintem a biztonság kedvéért mondd fel még egyszer, akkor tuti nem buktat meg és nem fog problémázni se veled. Végül is mit veszítesz, már úgyis tudtad egyszer...

2016. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Pont most mesélte egy tanárom, hogy régen volt egy tanár a suliban, aki meg akart buktatni egy diákot mert az utolsó három jegye egyes volt, viszont hármas volt az átlaga és akkor sikerült is megbuktatnia, viszont ez ma már nem így működik. Azt mondta, hogy pont erre van az osztályozó konferencia, ahol mondjuk az osztályfőnök megkérheti a szaktanárt, hogy indokolja meg a döntését mert ő ezt nem tartja megalapozottnak és ha nem akarja megváltoztatni a döntését akkor erről a nevelőtestület szavazással dönt. Tehát nem lehet valakit csak úgy megbuktatni... Szerintem csak meg akart ijeszteni.
2016. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
50%

En ev vegen ketto temazarot irtam egy oran a kettesert 2,4es atlaggal. Azutan 2,8 korul alltam, de a tanar megadta a kegyelem kettest.

Ha akar akkor kerek 5re is megbuktathat, de a konferencia utan siman kirugjak. Mondjuk nalad meg meg is tudna magyarazni a buktatas okat... Nem lenne jogszeru, de majd megoldja

2016. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha az átlagod nem indokolja, nem buktathat meg. 3.1-re 3-ast kell adnia. Amúgy 4-est is adhatna erre az átlagra, jobb jegyet ugyanis adhat, de pl 2.6-ra már 3-as jár, 2-est nem adhat.
2016. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az irodalom tanárom az osztályfőnököm is egyben szóval nem tudom hogyan lenne az a konferencia
2016. jún. 11. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A konferencián az igazgató is jelen van, ő is számon kérheti.
2016. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!