Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megbuktathat azért egy tanár...

Megbuktathat azért egy tanár mert más a gondolatmenetem mint neki?

Figyelt kérdés
Matek fizika tanár és teljesen máshogy számolok mint ő tanítja és van hogy áthúzza az egészet pedig kiváló eredményeket kapok meg de "rosszul számoltam"
2015. jún. 2. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Dögöljön meg.

Nálunk a tanár értékeli, ha sajátos módszert használunk.

2015. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
92%

Ha a végeredmény jó,akkor nem.


Nálunk úgy volt,hogy külön adtak pontot a számolásra és a végeredményre.

Ha látszódik,hogy valamilyen úton te azt tényleg kiszámoltad és nem puskáztad,akkor nem lehetne kifogása ellene.

2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ezért panaszt kellene benyújtanod. Ha a számítás és a végeredmény helyes, akkor nem kifogásolhatja.
2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tehet ilyet. En matekbol altalanosban mindent mashogy csinaltam. Le sem vezettem az egeszet. Na azt athuzhatta volna, de nem tette mert latszott, hogy valamilyen modon szamoltam.
2015. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt igazán akkor lehetne megítélni, ha mondanál egy példát is. Van, hogy az eredmény jó és a számolás mégse, főleg akkor ha két olyan hibát követsz el egymás után amik kiegyenlítik egymást. De lehet az is, hogy tök jól gondolkodsz, csak rosszul, érthetetlenül veted papírra. Nem látszik, hogy mit minek szántál. Vagy elírod a mértékegységeket. Ha a mérőszám jó, de a mértékegység rossz, akkor az egész rossz.
2015. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Matek nekem magas-fizikát könyeben értettem mindig
2015. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hülye vagy
2015. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!