Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Szent László Gimnázium 10.ker

Károlyi Mihály Gimnázium

Könyves Kálmán Gimnazium

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Veres Palne gimnazium

Madách Imre Gimnázium



2016. jún. 11. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Berzsenyi
2016. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szent laszlo kozepesen eros de a kozosseg nagyon jo.

A berzsenyi viszonylag eros itt megnyomjak a real tantargyakat.

A madachrol nekem szemely szerint nincs jo velemenyem de aki odajar mind tetszik nekik. Amugx ezis egy viszonylag eros gimi es eleg liberalis.

A konyvest es a karolyit nem ismerem. Viszont ha az a karolyi az a kettanitasi nyelvu spanyol gimi akkor ha a nyelvvel szeretnel foglalkozni akkor ajanlom amugy nem valamo eros...

A verespalne is egy erosebb gimi es human beallotottsagu.

Ez a sorrend:

Berzsenyi

Madach/Verespalne

Szent laszlo

karolyi mihaly

(Konyvest nem tom)

Viszont a berzsenyinel i svannak jobb/erosebb/szebb gimik. Tudom ajanlani a Szent istvan gimit. Ha evvel kapcsolatban van kerdesed nyugodtan irhatsz! Ha viszont erdekel a madch vagy a verespalne vagy a szent laci akkor is irhatsz mert mindharom helyen voltam nyiltnapon es megvannak a velemenyeim amit itt mindenki elott nem szeretnek publikalni. Szoval ha kerdesed van nyugodtan megkereshetsz! Remelem segitettem!

2016. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!