Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Itt a nyári szünet, és fontos...

Itt a nyári szünet, és fontos kérdéssel fordulok hozzátok. Az egyik szaktanárommal érdekes a kapcsolatom, szerintetek ez már átlépi a normális tanár-diák viszonyt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 10. osztályt, tehát még két évig fog tanítani. Bár sosem kaptam jobb jegyet, mint amit érdemlek, azért velem máshogyan viselkedik, mivel tudja, hogy nekem ő nem közömbös.

Van barátnője, kb. egy éve, szóval én sosem mennék bele semmibe, meg tudom, hogy ő is csak húzza az agyam.

Kacsingat, próbál zavarba hozni, olykor pedig komoly témákról is beszélgetünk. Ez már a többieknek is feltűnt, és az egyik osztálytársam szólt, hogy az egyik lány szólni akar az ofőnknek, hogy velem kivételezik. Szerintetek neki lehet ebből problémája, ha tényleg szólnak a „felsőbb vezetésnek”? Mert az ofőm nem áll meg az igazgatóig, és nem akarok neki rosszat, mert nekem ő igenis több egy tanárnál, még ha nem is lenne szabad ennek így lenni…

Egyébként ő 30 éves.

16/L



2016. jún. 17. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképp szólj az osztályfönöknek hogy a tanárod másokkal flörtöl,én mondjuk nem szóltam ,de megbántam
2016. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Félreérted, velem 'flörtöl', és pont azt akarom elkerülni, hogy ezt bárki megtudja...
2016. jún. 17. 16:16
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
majd kirúgnak :)
2016. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen embereket amúgy börtönbe zárják, nem hiába. Te ezt most úgy érzed hogy poénos meg minden, főleg hogy számodra nem közömbös. De ez egyáltalán nem jó dolog, hogy egy 30 éves férfi egy 16 éves diáklányának kacsingat meg flörtölget. Legjobb lenne neked is hogy ha ezt jelentik. Amúgy ki fogják rúgni a retekbe ha értelmesek. Ha az én lányomról lenne szó, én be is verném az orrát a tanárnak, de ez mellékes. Pedofil retek.
2016. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Dehogy rúgnak, voltak már itt a környéken csúnyább esetek, és a tanár mai napig tanít, a lány pedig még kitüntetést is kapott sulitól. Pedig köztük nem csak flörtölés volt ám...:)
2016. jún. 17. 16:21
 6/25 anonim ***** válasza:
6%

?

Ha tudnád én micsoda kitüntetést kaptam a sulitól,pedig nem is én voltam..

2016. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mi van? :D

Amúgy én csak azt akartam kérdezni, hogy normális dolog-e ez.:)

Nem dugtunk mi, meg nem is fogunk, kb. akkor kellene így reagálnotok...

2016. jún. 17. 16:29
 8/25 Inessential ***** válasza:
82%

Ettől még nem pedofil, mivel betöltötte már a 14. életévét.

Amúgy kirúghatják, ennyi.

2016. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
pedofília = gyerekszeretet. Ha szerinted egy 16 éves lány már egy felnőtt, érett nő, akkor tényleg nem az.
2016. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De hát ő nem szeret engem, és sosem volt köztünk semmi, könyörgöm...
2016. jún. 17. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!