Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Itt a nyári szünet, és fontos...

Itt a nyári szünet, és fontos kérdéssel fordulok hozzátok. Az egyik szaktanárommal érdekes a kapcsolatom, szerintetek ez már átlépi a normális tanár-diák viszonyt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 10. osztályt, tehát még két évig fog tanítani. Bár sosem kaptam jobb jegyet, mint amit érdemlek, azért velem máshogyan viselkedik, mivel tudja, hogy nekem ő nem közömbös.

Van barátnője, kb. egy éve, szóval én sosem mennék bele semmibe, meg tudom, hogy ő is csak húzza az agyam.

Kacsingat, próbál zavarba hozni, olykor pedig komoly témákról is beszélgetünk. Ez már a többieknek is feltűnt, és az egyik osztálytársam szólt, hogy az egyik lány szólni akar az ofőnknek, hogy velem kivételezik. Szerintetek neki lehet ebből problémája, ha tényleg szólnak a „felsőbb vezetésnek”? Mert az ofőm nem áll meg az igazgatóig, és nem akarok neki rosszat, mert nekem ő igenis több egy tanárnál, még ha nem is lenne szabad ennek így lenni…

Egyébként ő 30 éves.

16/L



2016. jún. 17. 16:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És mióta van ez a dolog, hogy kacsingat rád stb.? Kilencedik óta? Mert arra vagyok még kíváncsi, hogy eddig miért nem szóltatok? Szóval mióta a tanárod?
2016. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen, 9. óta, kb. 9. osztályban szeptember végén kezdődött, amikor egyszer az utcán finoman meglökdösött, de csak viccből,és nem durván.:D
2016. jún. 18. 11:16
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan ennyire befásultak vagytok? :D

Nincs ezzel az egésszel semmi probléma, a kérdező nem jól leplezte az érzéseit, a tanár úr meg egy kicsit húzza az agyát. Na és? Ez nem nagy ügy.:D

Én is így voltam anno középsuliban a tesitanárommal, mai napig összemosolygunk, ha találkozunk.:)

Teljesen normális dolog, hogy egy 16 éves lánynak megtetszik egy 30-as pasi, és igen, az esetek többségében erre a pasira a suliban találnak rá. Főleg, hogy a hét nagy részét ott töltik.

A tanára nem élt vissza a pozíciójával (legalabb is a kérdező azt írta nem), kicsit legyezi a férfiúi hiúságát, de ennyi.:)

Valószínű, hogy a kérdező az esete volna, ha kicsit idősebb lenne. És márpedig miért ne gondolhatná azt a tanár, hogyha ez a lány mondjuk ha 5 évvel idősebb lenne, akkor lehetne ez-az?!

A tanár is emberből van, ezzel egészen addig nincs semmi baj, ameddig gondolati szinten marad, és a diáklány sem csinál hülyeséget.

Ez az egész nem összekeverendő azzal, amikor egy 8-9 éves kislányra gondol máskápp egy felnőtt férfi. Egy 16 éves lány már majdnem felnőtt.

Én is normális életet élek attól, hogy 16 évesen beleestem a 29 éves tesitanáromba, nem lettem lelkibeteg felnőtt, és mindig is boldogan gondolok vissza arra az időszakra.:)

22/L

2016. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha barkácsolni akarsz vele barkácsoljatok, de ha kiderül a dolog te is sz*pni fogsz meg ő is elég keményen.
2016. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

#23, szívemből szóltál!! :)

#24, tekintettel, hogy a tanárom, aki 13-14 évvel idősebb tőlem, és még barátnője is van, nem sok esély van a "barkácsolásra".:D

Meg nem is tennék olyat.:)

2016. jún. 21. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!