Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok nekem tanácsokat adni...

Tudtok nekem tanácsokat adni középiskolára?

Figyelt kérdés
Most ballagtam

2016. jún. 20. 12:31
 1/5 anonim válasza:
Hol?
2016. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit hol? Hát itt várom a tanácsokat
2016. jún. 20. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy, vagy fiú? Ha lány, akkor tudok tanácsokat adni: Tanulj többet, nehezebb lesz, mint az általános. Így a tanárok is megszeretnek, ami nem akadály.

Ha nem ismersz senkit az új osztályból, első nap akármennyire is idegennek tűnnek a többiek, ne várd, hogy valaki megszólítson, hanem menj oda valakihez, mert utána már lesz egy ember, akivel tudsz beszélgetni. (És ő is biztos örül, hogy nincs egyedül.) Ha valami játékra kerül sor, amiben párok vannak, automatikusan hozzád fog menni. Ha valamit nem ért, téged fog kérdezni. Így mindig lesz egy beszélgetőpartnered, akivel aztán akár legjobb barátok is lehettek. (Tapasztalat)

Legyél mindenkivel kedves, hallgasd meg, ha mondani szeretnének valamit, mert így tudni fogják, hogy hozzád lehet menni beszélgetni. Ha valamilyen titkot mondanak el, ne kotyogd el.

Ha van valami ciki sztorid, rossz tulajdonságod, rejtsd el, mert év elején mindenki jófej, viszont aztán kiderül, hogy valaki bunkó, és simán elkürtölheti.

Ha teszel az osztályért (teremdíszítés, osztályprogramok, stb) nagyobb eséllyel leszel az osztály része, még ha a többiek az elején esetleg furcsán néznek.

És végül, ha általánosban legjobb barátok lettetek valakikkel, akik tényleg igaz barátok! Azokkal tartsd a kapcsolatot, ha nem keresnek, keresd őket te, sokszor találkozzatok, így, bár biztosan változni fog a barátságotok, de nem fog elmúlni.


Ui: én lány vagyok, (most voltam 9.-es), ezért tudtam csak lánynak tanácsot adni. Ha fiú vagy, akkor bocsi, de fogalmam sincs, hogy gondolkoznak a fiúk, mi a fontos nekik, így nem tudok előrelátni.

2016. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van tanácsom, ha fiú vagy:


NE LEGYÉL EGY BÜDÖS BUZZI PAWA MINT MANAPSÁG A LEGTÖBB FIÚ

2016. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szard le
2016. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!