Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az egyik tanarnőmnek ilyet adnék? 18/L

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 25. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve, idezetekben tudnátok segíteni, amikor egy tanárnak valóak?:))
2016. jún. 25. 22:51
 2/9 Inessential ***** válasza:
Hmm, ötletes
2016. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
otletes, de nem hiszem, hogy egy tanarnak annyira otletes 365 idezetet osszegyujteni arrol, hogy miert szereted. ezt inkabb szerelmes ajandeknak tartom....:) ha mar mindenkepp ehhez ragaszkodsz, akkor gyujts neki ossze mondjuk egy picit kevesebb idezetet, pl 10-et ( iskolas honapok szama), vagy 5 darabot ( tanitasi napok szama) , vagy ilyesmi, valahany darabot. de egyebkent en tenyleg nem adnek inkabb ilyet, kicsit tul romantikus ez egy tanar / diak viszonyhoz kepest.
2016. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Inessential ***** válasza:
Az jutott eszembe most, hogy megkérdezhetnéd a többi diákot, akit tanít, hogy mi a véleményük róluk, és akkor mindenki írhatna valami olyan dolgot, amit nem fog elfelejteni pl. az óráiról, vagy ami a tanárt jellemzi.
2016. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Inessential ***** válasza:
mi a véleményük róla*
2016. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már azt hittem dildót akarsz neki adni.


Szerintem inkább valami mást válassz.

2016. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En úgy gondoltam lenne benne idézet, miért szetetem, és emlékek
2016. jún. 25. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen sokmindent össze tudsz írni róla? :)

Szerintem is inkább közösen csináljátok.

2016. jún. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos ötlet. Persze ha a kapcsolatod is olyan vele. Ha egy kicsit hamarabb (pár hét) találtam volna ezt az ötletet én is ezt csináltam volna. :) Mondjuk szerintem is jobb lenne kevesebb, ha mindenképp többet akarsz mint 10 akkor lehet mondjuk annyi, ahány órád volt vele idén. De mindenképp támogatom. :)
2016. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!