Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztálytársam lány megbökö...

Egy osztálytársam lány megbökött a facebookon, de nem az ismerösőm . (és én is lány vagyok) szerintetek mit akart ezzel jelezni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 23:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és nem lezbi,vagy biszex,nem tudom mi által tehette
2016. jún. 28. 23:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért tette, hogy utána két-három napig ezen tépelődj.


(Nem én vagyok az a lány, és valószínűleg akik most ezt olvassák, szintén nem azok. Miért nem inkább tőle kérdezed meg? "Szia, látom, hogy megböktél fészbúkon. Hogyhogy? Mi a helyzet?" Vagy ilyesmi...)

2016. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Inessential ***** válasza:

leszbi*



A megbökés nem a szexuális szándékot jelzi.

2016. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor mit?
2016. jún. 29. 00:01
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg tőle.
2016. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Osztálytársad és nem az ismerősöd? xd azt hogy csináltad. Szerintem azt akarja hogy jelöld be
2016. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Akár véletlen is lehetett, mikor nézte az adatlapodat. Az elottem szolonak igaza van. Írj rá hogy mizu. A bökés nem szexuális jellegű. Gondolj arra h a hátad mögött ül a padban és kocogtatja vállad. A bökés kb ez csak virtuálisan.
2016. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NigelB ***** válasza:
49%
Árulja már el valaki, mi a fenét jelet a Facebook-on ez a "megbököm"? Mert nem írják le sehol. Lehet, hogy csak egy félreértett angol-magyar fordítás?
2016. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NigelB ***** válasza:
49%
Na most, akkor mit jelent. Nem lehet mindenkit megizélni. A Facebook biztos, hogy nem erre gondolt. Mellesleg elmehetnek a fenébe, hogy ezt így kell kideríteni. :(
2016. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Facebook hivatalos angol nyelvű szabályzatában áll: A bökés gomb használata, diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra


"The poke feature can be used for a variety of things on Facebook. For instance, you can poke your friends to say hello. When you poke someone, they will receive a poke alert on their home page."

2016. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!