Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom, hogy el menjek e...

Nem tudom, hogy el menjek e az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Igazábol most ballagtam es az uj osztallyal lenne talalkozo. Van egy facebook-os csopi ott beszeltek meg a tobbiek. En nem nagyon irtam a csopiba, nem is nagyon volt idom, meg volt amikor hulyesegekrol beszeltek, hat akkor sem szoktam irni. Van par lany akiket ismerek (mert osztalytarsak voltunk alt. iskolaba, de veluk se nagyon beszeltem). Nem tudom hogy elmenjek e, nincs sok kedvem, de ha meg nem megyek el en leszek az a gaz csaj aki nem ment el... De mondjuk suliba ugyis mindenki mindenkivel osszeismerkedik, meg meg lesz osztalytalalkozo


Ui.:nem en vagyok az egyetlen aki nem menne el, vannak akik nem ernek ra, vagy vannak olyanok is akiknek nincs facebook-ja igy nem tudnak semmirol, de nem csak nem en nem irok a csopiba



2016. jún. 30. 13:50
 1/7 Inessential ***** válasza:
100%

"de ha meg nem megyek el en leszek az a gaz csaj aki nem ment el..."


":nem en vagyok az egyetlen aki nem menne el, vannak akik nem ernek ra, vagy vannak olyanok is akiknek nincs facebook-ja igy nem tudnak semmirol, de nem csak nem en nem irok a csopiba"


A kettő kizárja egymást.

Nem leszel azért gáz, mert nem mész el.

2016. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a gáz csaj... mégis mióta érdekel mások véleménye? Ha nem akarsz ne menj.
2016. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszel ettől gáz, de szerintem kár lenne kihagyni. Biztos lesz ilyen bemutatkozás, könnyebben megismered a többieket.
2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

"Igazábol most ballagtam es az uj osztallyal lenne talalkozo."


Ha most ballagtál, akkor milyen osztállyal fogsz találkozni? Már vége az iskoládnak nem? Hogyhogy új osztályba mész?

2016. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: a 9.-es osztálytalálkozó lenne, ismerkedés
2016. júl. 8. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ja hogy te az általános iskolából ballagtál... így már értem. Nos, akkor mond azt, hogy nyaralni voltál. Amúgy sem lesz majd ott mindenki. Nem leszel gáz attól, hogy nem mész el.
2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis, akkor sajnálom, hogy ilyen osztálytársaid vannak. És bennük van a hiba, nem benned.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!