Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek osztálytalálkozóra?

Miben menjek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

5 éves érettségi találkozó lesz. Középsuliban hát elég egyszerűen öltözködtem, de most szeretnék csini lenni, de túlzásba sem akarok esni.

A hely, ahova megyünk az egy ilyen fura kávézó/étterem. Van ott kézműves sör, rock zene szól állítólag(abból is durvább fajta) és van ott még ilyen wargame-terepasztalos játékra is lehetőség.

A jelenlegi ruhatáram egyáltalán nem illik (és nem is az én világom) az ilyen helyekre. Illetve egy egyszerű farmer-póló kombót felvennék, de az túl egyszerű egy ilyen eseményhez.


Ami még bezavar, az az időjárás. Ehhez egyszerűen kiszámíthatatlan, hogy mikor fog esni, de még fázni is lehet ha erősen fúj a szél.


Vannak blúzaim(ocelot mintás, piros, fekete, lila)


Ruhák közül van egy nagyon aranyos virágmintás, két egyszerű nyári pamut ruha(az egyik narancs a másik kék, zöld és fekete), egy vastagabb keki színű, egy narancsos csipkés ruha, de inkább buliba jó(elsőre ezt gondoltam egyébként).


Szoknyáim is vannak, de azok is inkább ünneplősebbek. Van egy ocelot mintás, ami még hétköznapibb vagy egy sima drapp.


Sima felsőből van csipkés fehér és kék színű.


2016. jún. 4. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Vehetsz ruhát is de mondjuk egy fekete naci (pl szövetnaci) vmilyen ing és blézer ezek kényelnesek de elegánsak cipőnek is vmi elegáns nem feltétlen magassarkú egy szép óra és kész :)
2016. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!