Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is k. cs. G az...

Szerintetek is k. cs. G az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Most leszek 7.-es. Az osztályfőnököm,aki nagyon nem csíp engem.. Ott ülök legháttul, senki sem ül melletem,sem elöttem, könyöklök. Rámnéz,én félszemmel őt. Beszél a kedvence,tök más a hangunk,erre rámordít,hogy ne beszéljek. Dafuq? Ekkora türhő p.rasztot.. Osztályból csak én tudok focizni,meg egy másik srác. Mondtam neki,hogy nem megyek,mert a másik sem megy,erre mondja,hogy leviszi a magatartásom,meg a szorgalmam,ha nem megyek. -.- Rendben,elmentem. Lőttem neki,5 gólt,hogy ne égjen a pofája,másik meccsen vesztésre álltunk,a másik kedvence 2 méterről fölé rúgott 2 helyzetet. Mondom jólvan,megyek a p.csába,úgyis veszítettünk. Lecseréltem magam egy másik gyerekkel,mentem öltözni,erre beír nekem egy osztályfőnökit. XDDDD

2016. júl. 6. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Fú, a legközelebb próbálj kicsit érthetőbben írni, mert nagyon érthetetlen.


Ha nem túlzol, és tényleg ilyen az osztályfőnököd, akkor nagyon ideges fajta lehet. Tenni nem igen tudsz semmit.

2016. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

" Mondom jólvan,megyek a p.csába,úgyis veszítettünk. Lecseréltem magam egy másik gyerekkel,mentem öltözni,erre beír nekem egy osztályfőnökit. XDDDD"


Ezt meg is érdemelted. Ez szimpla talpóság, meg gyerekesség, bár még 13 éves kisfiúként lehetsz az.


A másik meg a tanár hülyesége, de úgyis mindjárt végzel általánosban. A szorgalom jeggyel meg nyugodtan fenyegethet, meg a magatartással is, mert senki sem nézi sehová.

2016. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, nekem is voltak hasonló osztálytársaim, mint te. Az egész órát átpofázták, egyértelműen meg lehetett ismerni a hangját, mégis mindig azon voltak fennakadva, mert rájuk szólt a tanár. Te hány embert piszkáltál szemétségből? Hányat? És neked milyen, amikor csesztetnek? Na, nekik is ugyan olyan rossz! Mégsem álltál le, te szemét focimániás csicska! Elmebeteg vagy, végigpofáztad az órát, csak ahhoz is gyáva vagy, hogy beismerd magadnak, te szellemi fogyatékos nyomorék. Azért nem bír a tanár, mert nagy a pofád! Nem azért vagy iskolában, hogy pofázz. Arra ott van a szünet meg a suli utáni délutáni időszak. Ha iskolába vagy, akkor fogd be.
2016. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Már nem azért, de ilyen lenéző stilusban való írással a hármasnak is van egy kis gondja nyakon felül.
2016. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nincs semmi gond a gondolkodásommal. A tisztelt kérdező meg a rosszindulatú fajtája nem érdemli meg, hogy felnézzenek rájuk. Ő nekik is lenéző a stílusuk, hát most megkapják. Én is így fogok bánni velük. Annyi különbséggel, hogy ők meg is érdemlik.
2016. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Te még is honnan tudod, hogy milyen ember? Ismered, vagy mi?
2016. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igazad van. A kérdező egy végtelenül jószívű, rendes drága teremtmény. Ezért bocsánatot kérek tőle. Kérdező kérlek bocsáss meg.


Ha viszont mégsem az, és mégis csak igaz rá, amit az előző hozzászólásaimban mondtam, akkor fogja be a p.fáját.

2016. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Nem, igazad van.
2016. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Frusztrál hülye, rajtad bosszulja meg hogy kis fizetése van. De ne hagyd hogy elszomorítson. Mesélj el mindig mindent a szüleidnek. Igazgatónak is panaszold be!
2016. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!