Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg fiúba, eddig azt mondta magáról biszex, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő is kötődik hozzám lelkileg, nagyon jó vele, szeretünk együtt lenni, utazgatni, ez a barátság több éve tart, de egy ideje megváltoztak az érzéseim. Többet érzek iránta és ezt ő is tudja. 29 N

2015. dec. 29. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A biszex is meleg.

Normális férfival kellene kezdened, nem homárokkal.

2015. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Első, ezzel minősítetted magad.
2015. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
az volt a célom.
2015. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyébként szerintem igazából biszex, csak azért mondta, hogy meleg, mert nem vonzódik hozzád és nem akar kényelmetlen helyzetbe kerülni amiatt, mert nem jössz be neki vagy egyszerűen csak rájött, hogy meleg. Nem valószínű, hogy lehetne közöttetek bármi, ezért tedd túl magad rajta,egy ideig ne nagyon tartsátok a kapcsolatot. Ha túltetted magad rajta, lehettek újra barátok. Szerintem tedd ezt:D
2015. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én soha nem próbálkoztam nála, tehát nem kerülne emiatt kellemetlen helyzetbe. A barátnőjével 3 éve szakítottak, azóta senkije nincs, se fiú se nő. Azt mondja egy éve tudja, hogy a nők nem izgatják fel, de erről nem mert beszélni eddig senkinek. Az előző kapcsolata is amiatt ment tönkre, hogy erőltette a barátnője a szexet.
2015. dec. 29. 14:44
 6/6 anonim válasza:
Egyszerűen csak tedd túl magad rajta. Most nehezebb, mert biztos mindig rá gondolsz, de egy hónap múlva már sokkal könnyebb lesz:) Sok sikert!
2015. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!