Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha éjjel lerugja...

Mit csináljak ha éjjel lerugja magáról a takarót?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám. Utálja a takarót csak akkor lehet betakarni mikor elaludt. De éjjel már nincsrrajta. Nincs hideg mert én is megizzadok pedig csak egy pólóban alszom.

Hálózsákot soha nem használtunk. Lehet melege van?!

Amúgy rövidujjú bady ban és hosszú ujjú rugiban alszik.


2014. máj. 23. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Melege lehet szerintem. Az enyem rovid bodyban es zsakban alszik de meg igy is ha megfogom ejjel, erzem, h izzad igy takarot nem rakok ra.
2014. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vékonyka hálózsákot adjál rá azt még se rugdossa le.
2014. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a hálózsákot. Nagyobbat vegyél, mint a mérete (turikban szokott lenni az is). Nekünk sok hálózsákunk van - örököltünk is, meg kaptunk is mindenféle méretben. A múltkor ordított a lányom a méretének megfelelő zsákban, de a nagyobban nincsen semmi gond. (62-68-as ruhákat hord most, de hálózsákot 80-92-est. :) )
2014. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem altatnám két rétegben, ez így rengeteg a takaróval együtt
2014. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen en mar nem adtam ra zsokt mert fel tudott allni a kisagbyan es nem tetszett neki, uvoltott toel. De az en lanyom is ilyen a mai napig h takarot nem hasznal. Kicsot melegebben szoktam beoltoztetni igy nem baj ha nincs rajta a taksroja. Estenkent azert be szoktam takarni de kb 5 perc es nincs rajta. Vannak olyan ejszakak h velunk alszik olyankor allandoan takargatom de egybol rugja is le. :-) eddig hosszu nadrag, rovid body, zokni, hosszu felsoben aludt. Most h meleg van csak hosszu nadrag, rovid body es persze takaro belkul. 15 hos. :-)
2014. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet ezért is sír fel néha.

Köszi a választ.

2014. máj. 23. 07:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Hálózsák!

A takarót a fiam is lerúgja, a hálózsákot nem.

Fel tud benne àllni Simàn, sőt még menni is tud.

Az 5 évesem is hálózsákban alszik, mert kitakarózik.

2014. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ezzel én is gondba lennék sztem mert lehet ő sem tudna felállni benne. Kipróbálom ésmmajd meglátjuk.
2014. máj. 23. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem hálòzsákban alszik (6, 4évesek) A lábfejűket alul ki tudják dugni, mert van a zsákon rés. Varrattam, Vaterán hírdette valaki. Méretet, színt, vastagsákot lehet vàlasztani.
2014. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesen rövid pizsamában és vékony nyári hálózsákban alszik. Fel tud benne állni, sőt ő mászik ki és be a kiságyba (2 rács ki van véve). Mondjuk mi első perctől hálózsákot használunk, 7 hónaposan már egyáltalán nem biztos, hogy elfogadná.
2014. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!