Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tudom, hogy nem igazak azok a dolgok, amit állít magáról társkeresőben az exem és amit hónapokon át mesélt magáról, azonban továbbra is avval a storyval keres társat, amivel engem is átvágott?

Figyelt kérdés
Már a magam érdekében is mit tegyek és a többi áldozat érdekében mit?

#kettős-élet
2014. jan. 9. 08:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Nah mesélj mit állít magáról?:D
2014. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Mi a sz@rt érdekel, hogy az EXed mit állít magáról társkeresőn? Te még mindig ott vagy leragadva, hogy őt kutatod mindenhol?
2014. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Semmit! At fognak latni rajta ahogy Te is!

Nem kell host jatszani, nem kell megments senkit!

Hidd el jon majd valaki aki kegyetlenul megfingatja a fiut

2014. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3: Igen, ez igaz, csak hónapokkal korábban kellett volna "átlátnom" rajta ahhoz, hogy engem ne tegyen padlóra!

Nagyon nagyot sérültem, csoda, hogy élek, még mindig nem épültem fel.

Nem úsztam meg annyival, hogy időben átláttam rajta, és oda egy kezdeti ismerkedési fázis, hanem már egészen felépítettem vele a kapcsolatot.


Ez vár a többi lányra is...


Amit írsz, hogy majd a sors megoldja, erre nem látok rá, hogy mi történik vele, és én nem bízom ebben annyira, mint amennyire érzem, hogy most én vagyok cselekvési pozícióban, hiszen én vagyok, aki legtöbbet tud a kettős életéről. Azt érzem, én vagyok, akinek kötelessége tenni valamit.

2014. jan. 9. 08:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj, azon kívül, hogy megpróbálsz minél hamarabb túllépni rajta.

Egyszer én is összekerültem egy hasonló pasival, szerintem egy őszinte mondata nem volt.

Ha így utólag belegondolok, csak magamnak köszönhetem, mert már az első perctől kezdve voltak árulkodó jelek, amiket nem akartam tudomásul venni. A béka segge alá ásta a maradék önértékelésemet, de túlléptem rajta, és tanultam belőle. Ő biztos ugyanezt folytatja tovább, de nem érdekel, több szempontból se.

1. Ha összejön valakivel, az előbb-utóbb úgyis átlát rajta, ha előbb, akkor nem sérül, ha utóbb, akkor valamit egy életre megtanul.

2. Nem érdekel, hogy hány barátnője lett utánam, akár egyidejűleg, mert úgysem lesz soha egy normális párkapcsolata, és pár év múlva magányosabb lesz, mint bárki más. Ezzel szemben nekem már családom van.


Szóval ne érdekeljen, ne pörögj rajta, ne nézegesd a társkeresőt, mert csak magadnak csinálsz problémát. Felejtsd el úgy ahogy van, illetve előtte azért vond le a következtetést, hogy legközelebb mit csinálsz másképp.

2014. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

UI. Mit értesz az alatt, hogy te vagy cselekvési pozícióban, meg te tudsz róla a legtöbbet? Mégis mit csinálnál, felkeresed a lányokat akikkel ismerkedik? Nyomozni fogsz utána, hogy kivel jár?

Felejts el az egészet, nem a te dolgod, eszedbe se jusson belemenni ilyen hülyeségbe, a nagy bosszú lekötne annyira, hogy még nehezebben lépnél túl rajta.

Már írták, egyszer valaki úgyis jól megszívatja, bár az ilyen úgysem tanul belőle.

2014. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5: "vond le a következtetést, hogy legközelebb mit csinálsz másképp"

Fogalmam sincs!

Mindent jól csináltam!

Most se tudnám kiküszöbölni, ha újra kezdeném...

2014. jan. 9. 08:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nagyot sérültem, csoda, hogy élek, még mindig nem épültem fel. "


Konkrétan mit csinált, ha lehet tudni?

Ha büntetőjogi vonatkozása van ilyen esetben, akkor meg kell tenni a szükséges lépéseket.

2014. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
miért várna ugyanaz másra? Nem mindenki gyenge annyira, mint te...
2014. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6: Arra gondoltam, hogy a netes társkeresőknek valami olyan jogi keretet adni, hogy ilyen ne fordulhasson elő.

Mert hiába szóltam az üzemeltetőknek, ők nem hajlandók semmi ilyesmit belevenni a falhasználási feltételekbe.

Vagy akár a jogrendszer keretén belül foglalkozni ezzel, mert ez így nem helyes, hogy semmi szankciója nincsen az ilyesminek sem erkölcsileg, sem máshogy.

Hovatovább a beteges hazudozás egy klinikailag meghatározott betegség, amivel másoknak kárt okoz, tehát még kezelni is kéne.

2014. jan. 9. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!