Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik fiú az igazi?

Melyik fiú az igazi?

Figyelt kérdés
Az egyikkel 5 évet jártam egy suliba és egy osztályba is. Ő már első óta tetszik. Első be úgyhívtuk egymást hogy nyuszi. Volt egy közös játékunk amit mindig ketten játszottunk. Meg ő is sokszor mondta hogy bejövök neki meg én is mondtam neki de soha nem lett belőle semmi. Mert nagyon félénk és érzékeny. A másik fiú meg 2 évvel fiatalabb nállam és ő a másik fiú szöges ellentéte. Ő nem mondta még hogy bejovok neki de érezteti már 3 éve. Sok becenevet adott nekem és teljesen olyan mint én. Állandóan viccelòdünk meg együtt lógunk. Voltunk már ketten is. Meg a haverokkal, barátnőimmel is. Nagyon vicces. Mind a kettő ugyanúgy bejön és nem tudok választani. Légyszi segítsetek. Melyik az igazi?
2016. aug. 2. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell tudni, más nemigen gondolhatja ki helyetted. Én a magam részéről Nyuszira szavazok, de ez csak a saját öncélú véleményem, nem ismerem egyiket sem, Te tudom melyik áll a szívedhez közelebb. Ez az, halgass a szívedre és majd meglátod... :-)
2016. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... ez egy olyan dolog, hogy érzed, hogy az érem melyik oldalának drukkolsz. Ha meg nem, akkor lehet, hogy csak akarsz magad mellé valakit, és nincsenek komoly érzelmeid egyik irányba se, ami teljesen normális dolog, csak abba gondolj bele, hogy itt azért érzelmekkel szórakozol.

Meg így gondold el, neked milyen érzés lenne megtudni, hogy a barátod nem csak úgy beléd szeretett, hanem volt egy másik csaj, aki ugyanannyira érdekelte, mint te, és gyakoris felhasználók döntöttek arról, hogy melyikőtök legyen. :D

Vaagy, ami még kínosabb lenne, hogy "választod" az egyikőjüket, de folyton összehasonlítod azzal, hogy milyen lenne a másik csávóval. Szóval ez nem jó senkinek sem.

Team harmadikember, minden együttérzéssel és tapasztalattal. :) Ha eljön az az igazán klassz csávó, azt tudni fogod, még ha közhelyesen is hangzik.

2016. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

öhm...ha egyik fiú sem lèpett eddig komlyabb lèpèst felèd akkor hagynám a fenèbe...egy fiú ne legyen már ennyire nyápic,legalább valamelyik elvitt randira?

egy egyszerű "bejössz"duma soem elèg,hol a romantika?

és most odaálnál elèjük ,hogy bocsi Sanyi ,de Petit választom ,mert ő mondta,hogy bejövök neki,te viszont csak èrezteted szoval pá xd ?

bocsi ha nyers vagyok,de szerintem is eljön majd idővel a neked megfelelő srác :3 Az igazi szerelemnèl biztos vagy az èrzèseidben ;)

2016. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!