Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Hogyan kérjek bocsánatot egy igazi határtól?

Figyelt kérdés
Pénzt adtam kölcsön egy nagyon jó gyerekkori barátomnak. Mindig is segítettük egymást, sose csalódtam benne. Egyetem alatt a szülei nekem is mindig küldtek csomagot a koleszba. A probléma azzal kezdődött, hogy a feleségem kiakadt amiért kölcsönadtam, pedig nem a családi kasszából származik a pénz, hanem saját megtakaritásom. Ezért másnap a tudtom nélkül elment a barátomhoz és visszakérte, mondván h nekünk szükségünk van rá. Ebből persze hatalmas veszekedés lett, és most ég a pofám amiért ilyet tett. Ezek után hogy, kérjek elnézést egy olyan baráttól aki éngem is nagyon sokat segített?

2016. júl. 25. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Baráttól, nem határtól. Teló kijavít
2016. júl. 25. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő probléma talán nem is az, hogy hogyan kérj bocsánatot a barátodtól, valószínűleg nem is haragszik rád.

A problémád sokkal nagyobb ennél, legalábbis én így gondolom.

2016. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2016. júl. 25. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mire, kire. Hasonló esetben a zasszony viselkedése jobban aggasztana.

Bizonyos helyzetben indokolt lehet némi családi vita egy ilyen ügylet miatt, lehet, hogy nálunk se lenne másképp, de hogy ezt a megoldást egyikünk se engedné meg magának, az biztos.

2016. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!