Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bunkóság ilyenkor zavarni?

Bunkóság ilyenkor zavarni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek bunkóság augusztus elején, tehát még bőven nyáron zavarni e-maillel egy egyetemi tanárt? Fontos dolog lenne, és én eléggé idegeskedem is miatta, ezért érdeklődnék most, csak nem tudom, hogy mennyire lenne pofátlanság. Mit gondoltok?

Előre is köszi minden választ!



2016. aug. 4. 20:58
 1/9 Umaku ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne az.
2016. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem.

Ha nincs rá ideje, nem válaszol, de egy e-mailtől nem lesz semmi baja.

2016. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy email már hogy a fenébe lenne zavarás? Vagy olvassa és válaszol, vagy nem.
2016. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó, nem úgy értettem, hanem hogy ha el is olvassa, de ilyenkor nyáron foglalkoztatom az egyetemi ügyekkel. Erre mondtam azt, hogy esetleg "zavarná-e".


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2016. aug. 4. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor is írd meg. Csak legyen udvarias a stílus, köszönd meg neki előre a segítségét...
2016. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az nyilvánvaló!


Köszi a megerősítést, akkor írok Neki... :-)

2016. aug. 5. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetemi oktató nyáron a tudományos kutatásaival foglalkozik, cikket ír, vagy konferenciákra jár, tehát egyébként sem a pálmafák alatt szürcsölgeti a koktélját. Nekik ez jóval intenzívebb munkával telik, mint az oktatási időszak. Nyugodtan írj e-mailt, legfeljebb számolj vele, hogy nem válaszol rá azonnal, ha elfoglalt.
2016. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj neki.

Legfeljebb kérj elnézést, hogy pihenésében vagy munkájában egyéni kérdéssel zavarod.

Lesz olyan intelligens, hogy ezt nem fogja fel "pofátlanságnak", sőt!

2016. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog megsértődni, sőt jól fog esni neki, hogy nála érdeklődsz. Ezzel tudatok vele, hogy számítasz rá és a tudására.
2016. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!