Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megverem leszáll rólam?

Ha megverem leszáll rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki folyamatosan piszkál és beszólogat,én nagyon gyenge vagyok ezért érzi is hogy engem lehet mert semmit nem csinálok,egyébként semmit nem tettem ellene,2 hónapja szívezve írtam neki születésnapjára és ezt viszonozta is,aztán barátnőmmel fagyiztam és legelőször ott kezdte.

Már nagyon betelt a pohár,hiába kváztam le 1x,meg kell vernem,ez az egyetlen megoldás mert szavakkal nem értem sokat el.

A csaj nagyképű,a barátnőivel mindenkit kiközösít aki nem menő,undórítóak.

Ha megverném még jobban rám szállna?Vagy békén hagyna?


2016. aug. 9. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvered, akkor békén fog hagyni. Csak ne legyen maradandó sérülés.
2016. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Először is hidd el,hogy az erőszak nem megoldás semmire.Elhiszem,hogy szar érzés ez,nekem is volt ilyen,de ha megvered,lehetséges,hogy rosszabb lesz a helyzet.Amellett,hogy veszélyes is ha tényleg gyenge fizikumu vagy,rettentő gyerekes viselkedés is.Én a helyedben elkapnám akkor,amikor senki sincs vele,berángatnám a mosdóba,és megkérdezném tőle,hogy mi a franc baja van velem.Mondd el neki,hogy te nem bántottad,te őt nem utálod,akkor ő miért viselkedik így?Ha nem tud rá semmit sem mondani,akkor itt a válasz.Szembeszítsed azzal,hogy mennyire gyerekes,és undorító a viselkedése.Mondd meg neki a saját önbizalomhiányát ne azzal leplezze,hog másokat gúnyol.Ha pedig van rá válasza,akkor beszéljétek meg.De hidd el az erőszaktól csak rosszabb lesz.Mindenképp beszélj vele.Lég nagon határozott,nézz bele a szemébe,hogy érezze,hogy te nem félsz tőle.De amúgy hidd el.Az ilenekből lesz az életbe a legnagyobb nulla!!!:)Sok sikert!
2016. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

5-ös tanuló :(

Biztos nem tudnám ezt vele megbeszélni,ő népszerű meg sok barátja van..

Én méghozzá elbújok mellette a 3-as átlagommal.

Pont velem nem lesz jóba,félek hogy a suliba is piszkálni fog,számítanak a jegyeim(8 leszek)de haa miatta rontok le....

2016. aug. 9. 01:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Sem attól ha kitűnő,sem attól,hogy bukott,nem viselkedhetne így senkivel,amennyiben erre senki nem ad neki okot.A legfontosabb most,hogy javíts.Próbálj minél jobban tanulni,mert az a legfontosabb.Egy lány se vegye el a kedved ettől.És ne legyen előtte kisebbség érzésed.Lehet,hogy ötös tanuló,de ez még nem az érettségi.Látszik rajtad,hogy kevesebbnek érzed magad,és nincs bátorságod beszélni vele.Beszélj vele.Lesd ki a jó pillanatot,és kapd el.Vidd be valahova,fogd meg a kezét,és kérdezd meg tőle egyenesen a szemébe nézve,hogy xy mondjad meg légyszives mi a problémád velem.Ez a szembesítés sokat segíthet.Mert így rájön,hogy te nem akarsz,nem vagy vevő a szemétségeire,és lefog állni.Hidd el.Csak legyen bátorságod.Viszont nyugi,amennyiben nem gimnáziumba vagytok,jövőre megszabadulsz tőle.Én inkább ajegyekre koncentrálnék a helyedben,mert hidd el,ha jól tanulsz,rengeteg lehetőség fog rád várni!
2016. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :/

Tartok tőle hogy jól a képembe röhög :P

2016. aug. 9. 13:16
 6/11 A kérdező kommentje:
A tanácsodat megfogadtam ;)
2016. aug. 9. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy 5-ös tanuló miért viselkedik így? Ha így folytatja kegyetlenül le fog rontani középiskolában. Megverheted, de mond meg neki, hogy nem utálod őt, csak azért csinálod, mert egyfolytában piszkál.
2016. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sőt, ez nem is piszkálás, ez annál durvább.
2016. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát figyelj,van mire szóval nem mondhatjuk hogy hülye,nagynak érzi magát

Bár 10/6 kb..

Nem szép

2016. aug. 10. 00:37
 10/11 anonim ***** válasza:

1. lépés: Összevered

2. lépés: A füledhez teszed a telefont, mint ha telefonálnál és beleszólsz: "vihetitek fiúk, de mélyre ássátok"

3. Lépés: lefényképezed a rémült arcát


Ha csesztetni kezd, csak vedd elő a képet

2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!