Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Szerintetek ez nagyon gáz? Most bunkónak gondolhat az a tanár?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nyári szünet van, de ez az eset még szünet előtt történt nem sokkal és most kérdezem meg, hátha mára elfelejtették, akik jelen voltak akkor...xD

Szóval az utolsó hónapban már nem nagyon tanultunk órákon, csak beszélgettünk, meg voltak olyan tanárok, akik elvittek minket sétálni, vagy fagyizni, hogy addig se az iskolában üljünk. És a tanárok is később értek be órára, mert már ugye nem kellett attól tartaniuk, hogy ha elkésnek óráról, nem tidják leadni az anyagot. És az egyik tanár mondta, hogy elmegyünk sétálni, de épp borús volt az ég, szóval gondoltam, viszek magammal esernyőt. De véletlenül otthagytam az esernyőmet a teremben, ahol előző órán voltunk, szóval odamentem és még kb alig 5 perce csengettek be, gondoltam, nincs még bent a tanár se. Benyitottam az ajtón és láttam, hogy az elektronikus táblánál csinál valamit pár gyerek, meg ott röhögcsélnek, meg ilyesmi, a tanárt meg nem is láttam, szóval odamentem a padhoz, ahol ültem és az ott ülő gyereket megkértem, hogy ide tudja-e adni az esernyőmet, amit ott hagytam a pad akasztóján, ideadta, erre megfordultam, hogy kimenjek a teremből és akkor láttam, hogy a tanár ott ül az egyik hátsó padban.

És mivel mikor bementem a terembe és nem vettem észre, nem köszöntem neki, meg nem mondtam semmit, hogy jajj elnézést a zavarásért, mert azt hittem, csak diákok vannak bent..

Szóval szerintetek ez nagyon gáz?


2016. aug. 12. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak felfújod... nem láttad, és kész, valószínűleg, még ha furcsállta is, azóta egyszer sem jutott eszébe az eset, szóval Te is fejezd be az ezen való rágódást. ><
2016. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, már megnyugodtam valamennyire xD Csak azzal a nővel lesz szakmai gyakorlatom is és féltem, hogy esetleg olyan fokú bunkóságot követtem el ezzel, hogy megjegyzett és be fog szólni, de igy visszaolvasva annyira nekem se tűnik nagy dolognak xd

Köszi a választ ^3^

2016. aug. 12. 02:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt gáznak tartod inkabb leseírom en miket csináltam 😅(mai napig emlegetik)
2016. aug. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen pörögsz két hónapja? Nyugi! Szerintem már a tanár sem emlékszik rá, sőt, már egy órával később elfelejtette. Egy terem hátuljában ült, ahol voltak vagy húszan, ha nem többen, valaki beugrott valamiért és sietett: az lett volna a csoda, ha észrevetted volna.
2016. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb tanár azt hiszi hogy le kell borulni és térdre ereszkedve kell köszönni neki. Dögöljenek még mind. Kit érdekel hogy mit gondolnak rólunk? Ha emiatt rossz jegyet kapsz, jelentsd fel.
2016. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!