Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a jóval idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a jóval idősebb tanáromba, mit gondolhat ő?

Figyelt kérdés
Igen..még egy ilyen kérdés..de úgy érzem kezdek beleőrülni a bizonytalanságba..4éve a tanárom, mindig is vonzódtam hozzá..neki elég bunkó a stílusa ,de amikor bármi problémám volt mindig segíteni szeretett vola , többször kérdezte hogy van e barátom és barátnőmtől is kérdezte hogy nekem van e.Osztálytársaim szerint ha nem figyelek akkor engem néz.Órán mindenkinek magyaráz csak nekem nem , van olyan amikor rám sem néz csak amikor mindenkk ír ..ő nem tudja hogy én mit gondolok róla mert én szégyenlős vagyok..

2016. jún. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
En is voltam igy regebben de mar visszagondolva TUDOM hogy ez mind csak belemagyarazas!! Legfeljebb mint ferfi egy not megnez parszor,a pasik ilyenek,de hidd el nekem meg se fordul a fejeben hogy akarna toled valamit!!! Lepj tovabb nekem is sikerult...
2016. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tanít?
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Történelem
2016. jún. 5. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi vonz: a helyzet, a fickó, vagy a korkülönbség :)

De engedd el, s ha az első vagy az utolsó keress megfelelő játszótársat hozzá! :)

2016. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván sokan azt gondolják hogy apakomplexusos vagyok..de nem..csak sose érdekelt a korkülönbség és jobban kijövök az idősebb pasikkal..a tanárom sok lány szerint vonzó de sok lány szerint nagyon nem..nekem nagyon is vonzó férfi..és talán az tetszik hogy bunkó és tapló..
2016. jún. 5. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Érettlen vagy még.
2016. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!