Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Orvosi egyetemre keszulokent...

Orvosi egyetemre keszulokent bevalalljam a tetovalast?

Figyelt kérdés

A KEZFEJEMRE szeretnek tetovaltatni. Be merjem vallalni? Nagyon szeretnem, de felek, hogy az egyetemen gondok lennenek belole.


16/L



2016. aug. 20. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Még csak 16 vagy. Túl korai egy olyan tetoválás szerintem! Még megbánhatod, főleg, hogy egy mindenki által látható helyen van.

Ha olyan sokat jelentene az a tetoválás, akkor nem problémáznál azon, hogy most bevállalod, vagy nem. Hanem varratnád már hétfőn.


Hátrányok: A betegek közt sok olyan van aki nem nézi jó szemmel, főleg az öregek. Bizalom vesztés, nem igazán partner a vizsgálatok során, stb. Szóval megtudja nehezíteni az életed.

Emellett tanárok között is vannak olyanok akik a tetoválást meglátva(alkar, váll), azonnal azt mondják, hogy a kórházban elkell takarni. Ha meglátja a kézfejeden, és el sem tudod takarni, számíthatsz a direkt szivatásra!

Mielőtt a nagyérdemű megcáfolna jelezném, hogy az egyetemre attól, hogy "felnőttek" járnak, és "felnőttek" tanítanak, néha ugyanaz megy, mint az oviba. Megszivatnak, mint a szart ha akarnak. Egy ilyen kis szivatás meg akár csúszást is eredményezhet.

2016. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Abban az egyben viszont sosem ertettem egyet, hogy mindenkeppen valamo fontosat kell magunkra tetovaltatni. No meg ha pepldaul a halott nagyapam idezetet akarnam varratni, azon is tetovaznek.



De igazad van. Szerintem bekerulok egyetemre, megmutatom h igenis tudok ezt azt, aztan ha mar latjak a tanarok, hogy megy nekem a tanulas, talan nem zavarja majd oket annyira.

A betegeknek meg lesz okuk masert is elitelni sajnos..

2016. aug. 20. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Azért szokták ajánlani, hogy valami fontosat tetováltass magadra, mivel akkor kisebb rá az esély, hogy később megbánod. Ha pedig megbánod, akkor körülményes leszedetni, illetve nem igazán jó érzés olyat látni minden nap ami nem tetszik. A végén úgyis az lesz, hogy lekell szedetni.


Még fiatal vagy és tapasztalatlan! :) Főleg az egyetemet illetően. Nem érdekli a tanárokat a teljesítményed, sem más. Ez már nem középiskola ahol megjegyzik a neved is, ismernek egy kicsit.

Itt csak az van, hogy átlagosan nézel ki, vagy feltűnő vagy ami vagy bejön egy tanárnak vagy nem. Lehetsz Te normális ha kifogsz egy olyan tanárt.. úgy megszivat ahogy akar.

Ha meg tudod, hogy a betegek más miatt elfognak ítélni, akkor miért tetéznéd a problémákat? Nem logikus..

2016. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!