Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azonnal kinéznek a gimiből,...

Azonnal kinéznek a gimiből, ha így megyek oda?

Figyelt kérdés

Utolsó évre sulit kellet váltanom. Az autóm jelenleg szervizben van, két hétig még biztosan ott lesz, mert alkatrészt kell hozzá rendelni.

Anya autóját fogom használni, de mondta, hogy azzal ne parkoljak az utcán, hanem álljak be a suli parkolójába vele. De félek, hogyha azzal begurulok oda, azonnal lenne rólam egy nem túl pozitív véleményük... Mert látszik, hogy az a kocsi nem 2 fillér és kétlem, hogy eddig túl sokan bementek volna a tanári parkolóba.


Így is félek picit az új környezettől, meg hogy félreismernek és nem tudom, ez mennyire számítana... Vagy túlreagálom és ezt nem is venné észre senki?


2016. aug. 22. 12:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán az iskola szabályzata engedi,hogy diákok használják a parkolót?
2016. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Tömegközlekedés.
2016. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ahova én jártam gimibe, 15 éve, ott ha volt hely, mindenki beállt a suli parkolójába. Az első hely fixen az igazgatóhelyettesé volt, de a többi szabad préda. :D Most ahová a gyerekei járnak, igaz még csak általánosba, a parkoló tényleg csak a dolgozóknak van fenntartva.

Tehát szerintem ha be lehet hajtanod a suli parkolójába, akkor tedd meg, és ne parázz ilyeneken.

2016. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Anya férje jóban van az egyik igazgatóhelyettessel és Ő mondta, hogy beállhatok oda nyugodtan, csak majd kérjem el a kapukódokat.


Pesten még oké lenne a tömegközlekedés, de vidékre költöztem (anyához) és itt nem igazán van semmi, csak busz.

2016. aug. 22. 12:54
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy meglepő lesz, de a busz az tomegkozlekedes.... A legtöbb városban se metró, se villamos nincs, városon belül meg ritkán jár a vonat, repülő vagy hajó.
2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
És amíg anyád autóját használod,addig ő mivel jár dolgozni?Apádéval,igaz?Vigyen el és menjen érted.Kicsit kamuszagú ez.Nem hinném,hogyha ez valós probléma lenne,itt a gyakorin kérdeznéd meg,hogy mit fognak szólni.Szóval vagy csak felvágás volt a cél,vagy nagyon unod már a szünidőt.
2016. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Igaz,én már 10 éve végeztem a gimiben,de a mi időnkben ha egy diák megkapta volna a kódot,amivel beállhat a tanárok egyből puncsosnak kiáltották volna ki.Egyébként nem értem mi a gond a busszal.
2016. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
A busz miért nem jó???
2016. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a busz az tömegközlekedés. De ez nem kapcsolódik a kérdéshez.


Nem kamu, tényleg segítséget szeretnék. Vagy ide csak az írhat, aki azt kérdezi, hogy "16 évesen lehetek terhes?" ?

Nem igazán ismerek itt senkit, anyáék barátainak a gyerekei már vagy egyetemisták, vagy másik suliba járnak.

Nem értem, hogy jön ide az, hogy addig ő mivel fog járni... A nevelőapám egyik autójával, de ezt direkt nem akartam írni, hogy ne legyen az, hogy én csak felvágni akarok, hogy hány autónk van.

Van egy 4 hónapos féltestvérem, nem tud rohangálni értem, amikor csak szólok.

2016. aug. 22. 13:03
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen tényleg van? Nem hiszem el.
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!