Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudtok tanácsolni? Nehéz...

Mit tudtok tanácsolni? Nehéz lesz a beilleszkedés?

Figyelt kérdés
Holnapután gólyatábor van, nagyon félek, pedig nagyon könnyen betudok illeszkedni, nyitott vagyok, amikor elköltöztünk és új általánosba mentem ott is mindenkivel jóba lettem pár nap alatt..de hát ez mégiscsak középiskola..Segítség..Mert ugye mindenhol vannak a kinéző leányzók:/
2016. aug. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi jó lesz. Melyik suliba mész?

Anno amikor én voltam egy kicsit az elején nehéz volt de aztán a 2. naptól király volt.

Légy barátságos, kedves mindenkivel és akkor nem lesz gond.


19/L

2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Továbbra is várok még!!

2016. aug. 23. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt tudom tanácsolni, hogy ne parázz. Nem fognak megenni, meg úgy először mikor mindenki találkozik eléggé kedvesek szoktak lenne az emberek. Nincs nagyon okod félni.
2016. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Figyelj, attól függ hova mész, én most jöttem meg a gólyatáborból 48 óra alatt 3 órát aludtam végig hülyeségekkel szopattak DE MEGÉRTE!

Olyan életre szóló marhulás volt ,hogy besírsz. Szerintem pozitívan kell hozzáállni a dologhoz. Ez középiskola, mindenki oda megy ahova kedve tartja, én a pénz és a diákok miatt jöttem ide, megérte. [Paks ESZI infó szak]

2016. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!