Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan értessem meg osztálytár...

Hogyan értessem meg osztálytársammal hogy már kínos amit csinál?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam leszbi. Ezzel még semmi baj nincs, de ő nem érti meg hogy mi nem vagyunk azok. Másik lány osztálytársamat megcsókolta csak úgy és ott lent is folyton fogdos meg csapkod minket. A kajánkat is csak úgy elveszi, beleharap, kéreget amikor neki is mindig van kajája. Angolon mellette ülök és amikor elővettem a tízóraim, még bele sem haraptam de ő: "Azt még megeszed? Cserébe adott volna az ő kajájából, ami megrágott kenyérhéj volt. Ha azt mondjuk neki nem akkor nem képes felfogni és 2 perc után elmegy sírni.

Meg erről a póni baromságról beszél mindig ez az "igaz barátság" meg f*om tudja micsoda. Ha rossz jegyet kap egyből a tanárt szidja.


Bocsi hogy hosszú csak már jól esett valahova leírni.

Előre köszönöm a válaszokat!


13L



2016. aug. 28. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%

9-es!

Köszi a beutalást, de szerintem inkább neked kéne menned!



Egy kis alázástól semmi baja nem lesz, engem is aláztak meg párszor és semmi bajom nem lett tőle, nem baj ha kicsit megnevelik az embert. Tipikus idióta gondolatmenettel rendelkezel, védjük a rosszat, a támadót, aki rosszalkodik. Az ártatlanoknak, a zaklatottaknak meg kuss a neve, mi? Csak várjanak a megváltásra ugye? Egy-két pofontól megtudná ne félj hol a helye. És mit szólsz azokról akiket csak úgy lenyal? Azoknak nem trauma, főleg ha ők nem leszbik? Nekik ez nem megalázás, hogy csak úgy alányúl semmi következmény nélkül? Már tönkre van menve a leányzó.. Gondolkozz b azd meg, mielőtt nekem ugrassz te csicska.

2016. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Egy kis alázástól semmi baja nem lesz, engem is aláztak meg párszor és semmi bajom nem lett tőle, nem baj ha kicsit megnevelik az embert."


Egyet értek, de csak abban az esetben, ha az illető megérdemli. Ellenkező esetben nincs is értelme, ráadásul jogtalan. A kérdező által felvázolt lány azért annyira nem tűnik rossznak, hogy megérdemelné, szerintem egyszerűen csak be kéne számolni neki a helyzetről, hogy hülyeséget csinál. Nem tűnik gonoszkodónak, aki megérdemelné az alázást. Persze lehet változna a véleményem, ha látnám, hogy épp a kajámat eszi, nem tudom. Ehhez ismerni kéne személyesen.

2016. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nos, leszbikus vagyok és már ennyi idősen én már mondjuk tudtam ,néha nekem is voltak félreérthető dolgaim azonban így nem zaklattam a lányokat.Szerintem nem tudja rendesen kimutatni az érzéseit és az is lehet hogy érez valamelyikotok iránt valamit.Nem védem őt a kajas dologban mert az szegyenteljes viselkedés azt meg kell vele értetni hogy ez így nem megy ,ha nem érti ott kell hagyni.A leszbiséghez pedig annyit fűznék ,hogy keressen valahol magához hasonlót ,akár neten és beszélgessen vele ,ne csajozni küldöm csak ismerkedjen hasonló emberekkel ,tudom nekem is jól esett volna ha van aki utat mutat és talan segít neki.
2016. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!