Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nekem tökéletes a mérete?

Figyelt kérdés
Párommal nemrég óta élünk szexuális életet. Sacc per kb tudom méretét: 12 cm mereven, kb. 5-6 cm vastag. Ő mindig kérdezgeti, hogy az exeimnek milyen volt, azzal a mérettel hogy ment stb. Hiába mondom neki, hogy nekem ez bőven eég, folyamatosan felhozza, hogy egy 5 centi még "nőhetne" hozzá. (Már nem fog, nem tizenéves.) L
2016. jan. 1. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Élvezd nagyon látványosan! :) Ne fogd vissza magad szex közben, ne mondd, hanem mutasd meg neki, mennyire ki tud elégíteni és hogy semmi hátránya nincs abból, hogy 12 centis.
2016. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond a kukijának kedvesen, hogy szeretlek. És hogy milyen kár, hogy a gazdád nem szeret. stb.
2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem, leginkább tettekkel tudod vele megértetni, amellett hogy még mondod is neki. Játszadozzál vele, dörzsólgesd, kényeztesd.
2016. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha élveznéd vele, és őszinte lennél hozzá, akkor nem kérdezgetné.


Azt meg te sem hiszed el, hogy "tökéletes" neked. A "célnak megfelel" talán jobb válasz lenne.

És az is sokat segítene, ha nem tagadnád le a múltad, hanem őszintén elmondanál neki mindent, legalább is azt, amire kíváncsi.

2016. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak mondom, hogy eddig kb. 4-szer szexeltünk.. és honnan veszed, hogy "titkolom" a múltam?

köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 2. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ő mindig kérdezgeti" Ha érezné, hogy őszinte vagy hozzá, és nem titkolsz semmit, akkor nem ezen kattogna egyfolytában. És azért is kérdezgetheti, hogy biztos legyen benne, hogy igazat mondasz. Csak nagyon kevés nő mondja el az igazat az "előéletéről".

4 alkalom nem sok, de ahhoz elég, hogy érezze, hogy "kicsi" neked.

Biztos te is örülnél még 5-10cmnek, de bérheted azzal is, ami van. Csak úgy tudod megértetni vele, ha te 100%osan biztos vagy benne, hogy elég neked.

2016. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!