Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem az osztálytársammal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az osztálytársammal novemerben, és mostanában csak arra tudok gondolni. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Légyszi a kérdésre irjatok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Fiu / Lany vagy ?? Hany evesek vagytok ??
2016. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 19 éves.
2016. ápr. 30. 16:11
 3/25 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd elfelejteni? Rossz volt? Mert ha jó, akkor azt nem kell elfelejteni. :) Ha meg rossz... Hát azt viszont nem lehet elfelejteni. Sajnos. Majd idővel elszáll ez a dolog a fejedből.
2016. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sose beszélgettem vele. Tavaly, amikor 18.születésnapokra kezdtünk járni, akkor oda-odajött hozzám, próbált leitatni, stb. Bevallom tetszett, mivel nagyon dögös a csávó. Utána már-már minden szülinapon odajött, beszélgettünk, táncoltunk. Ő az a tipikus nőfaló. Egyszercsak szeptemberben sms-ezni kezdtünk, rávettem, hogy Jöjjön a hétvégi szülinapra. Amikor éjfélt ütött az óra, a sötétben mindenki a szülinapos körül énekelt, bulizott, én leültem. Odaült mellém, beszélgettünk, ittunk. Egyszercsak megnyalta a számat. Nagyon meglepődtem. Beleborzongtam, annyira jólesett.. Tovább ittunk, dumáltunk, később kimentünk ,,beszélgetni". Eszeveszetten smároltunk. Nagyon meglepett, hogy mennyire jól smárol. Míg utaztunk hazafelé, sms-eztünk. Megbeszéltük, hogy találkozunk egy nap. A suliban alig néztünk egymásra. Amikor találkoztunk, nagyon kínos volt. Nem tudtunk miről beszélgetni, még a smárolás sem volt olyan jó. Túl erőltetett volt. Ezután nem beszéltünk. Jött a következő születésnap. Rám se nézett, pedig nagyon csinos voltam. Egy két megjegyzést tett, majd mikor mentünk haza, láttam, hogy egy csajjal ülnek a Földön. Nagyon roszul esett. Írtam neki, hogy mi a helyzet, és meglepődtem. Ő azt várta, hogy én lépjek. A következő szülinapon abban a ruhában voltam, amit ő választott, kivasaltam a hajam, mert azt kérte. Ő nagyon szexi volt. Csentünk magunknak egy kis időt, és ki-kijárkáltunk, egy-két csókot váltottunk. Nagyon jó este volt. Nagyon egymásra hangolódtunk. Megbeszéltük, hogy a következő héten Elmegyek hozzá. Meg is történt. Vittem alkoholt, szexi fehérneműt húztam, és hát megtörtént. Alkohol hatása alatt nagyon tré volt a szex. De nagyon. Reggel, mikor felébredtünk, odadörzsöltem csupasz fenekemet a farkához, amely másodpercek alatt kemény lett. Betette. Óvszer nélkül. Mámorító volt. A hasamra élvezett. Utána még sms-eztünk kb. Két hétig. Azóta nem beszélünk. Az utóbbi időben nagyon sokat gondolok rá, folyton róla álmodom, és a suliban letépném róla az összes ruhát. Mit tegyek, hogy elmúljon?
2016. ápr. 30. 16:29
 5/25 anonim ***** válasza:
Amíg nincs barátod, addig megteszi szexpartnernek, ha jó a pali.
2016. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha pedig el akarod felejteni, keress mást, aki lefoglal, hogy ne legyen időd rá.
2016. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

De hogy kezdeményezzek vele beszélgetést?

Legyetek szívesek ide írni a kérdéseket. :)

2016. ápr. 30. 16:45
 8/25 anonim ***** válasza:
Sms-eztek? 2016-ban? Nekem ennyi maradt meg az egész szövegből. LOL
2016. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
2016-ban már egymáshoz sem szóltunk. 2015 novemberében szexeltünk. Egy hónapja folyton vele álmodok.
2016. ápr. 30. 17:11
 10/25 A kérdező kommentje:
Valaki segítene?
2016. ápr. 30. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!