Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rendőrségi helyzet?

Rendőrségi helyzet?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet akkor,ha összetűzésbe keveredtem egy lánnyal,akinek az anyja fel akar jelenteni?Na ugye bár a helyzet az,hogy csúnya dolgokat irogattam neki, ezután feltörte a barátnőm facéját,(ez ugyebár adatsértés) leszedett onnan a kétes állapotunkról (ittunk) képeket, és beszélgetéseket,amikor arról beszéltünk hogy meg kéne ölni.A képeket mutogatta(személyi jogok megsértése),azt mondta hogy megfenyegettük(arra gondolt amit beszélgettünk barátnőmmel) (ez ugyebár hamis vád) és az anyja meg ő elhordott minket mindennek,(ami rágalmazás).Ebben a helyzetben ha feljelentenek mik lehetnek a következmények?
2016. aug. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
de mit ártott nektek az a csaj hogy ilyeneket írtatok róla?
2016. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
ti is jelentsétek fel azért mert feltörte a facebookotokat és közzétette a beszélgetéseteket.
2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 28. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megint te?

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..


Ne fenyegess másokat, ne hívogasd telefonon, aztán senki nem akar majd feljelenteni. Ilyen egyszerű. Kussolj, és reméld, hogy a csaj anyja lenyugszik. Amúgy bocsánatot is kérhetnél tőle. Mindjárt jobb lenne a helyzeted.

2016. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a helyzet az,hogy csúnya dolgokat irogattam neki"


És miért? Könyörgöm, legalább meg tudod magyarázni? És egyáltalán jogos volt a beszólás? Miért nem hagytad inkább a francba?

2016. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!