Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mesélne nekem olyan akit nem...

Mesélne nekem olyan akit nem túlságosan szerették az osztálytársai hogy élte túl azt a négy évet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hmm... elég szofisztikált lett a megfogalmazás. Egyébként én úgy, hogy le se szartam őket, nem vettem részt semmilyen osztályos tevékenységben se, csak magamnak tanultam, leérettségiztem, elhúztam egyetemre, és többé feléjük se néztem. Persze utólag belegondolva lehet nem ez volt a legjobb taktika, ugyanis ez pirruszi győzelem volt, ugyanis túléltem fizikálisan, de maradandó lelki sérüléseket szenvedtem a verbális terrorjuknak köszönhetően.
2016. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még van egy hátralévő évem, bár nem olyan szörnyű a helyzet, a 12 személyből én vagyok a legnemkedveltebb, ők úgy egymással nagyon jól elvannak, míg én csak nagyon kevés személlyel. Elhívtak az összesen a 18. szülinapi bulijukra is, 1 ember kivételével és egyikre sem mentem el. Én is nagyban hozzájárultam, hogy ennyire vagyok "közkedvelt". Nagyon kevés osztályprogramba vettem részt, a legtöbbször én hiányoztam stb. Igazából nagyon antipatikusak nekem, unalmasak, idegesítőek, egyszerűek stb. Így végig ülöm a szüneteket hülyéskedve a padtársaimmal, telefonozva és házit írok/másolok. Most már nem vagyunk többé barátok, de eddig az egyik legjobb barátom az egyik évfolyamtársam volt, ő néha meglátogatott 1-1 szünetben, én is néha őt, így még telt az idő. Így telt el 3 év, még van hátra egy, már nem lesz olyan nehéz.
2016. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nehezen éltem túl, a legtöbb nap szenvedés volt... De nem is szeretem feltépkedni a régi sebeket.
2016. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mióta tart az a négy év? Lehet, hogy csak lassabban oldódsz fel, mint a többiek, de majd menet közben javul a helyzet. Ne mondj le róla máris!
2016. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még sajnos hátra van három év.

2016. aug. 30. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is van még egy évem, de eddig úgy sikerült túlélnem az elmúlt 3 évet, hogy elengedtem a fülem mellett, amiket mondtak, és inkább elkerültem őket. Meg hiába esnek rosszul a beszólásaik, megnyugtat a tudat, hogy most még ők röhögnek rajtam, pár év múlva viszont már én fogok rajtuk, mert amig én a többi, általuk strébernek gúnyolt normálisabb emberhez hasonlóan tovább tanulok és lesz egy jó állásom, addig ezek a suttyó cigány köcsögök egy gyárban fognak a szalag mellett ácsorogni, vagy a mekiben veszik fel a rendeléseket. 18l
2016. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
40%

Sokszor csak mi gondoljuk azt, hogy rólunk mindenki negativ vèlemènnyel van. Ha ezt magunkba átalakìtjuk kicsit, hogy ne feltètelezzük, hogy mindig mi vagyunk a tèma ,pláne nem kellemes megemlìtèsekben...

nekem bevált. Azt mondogattam, mièrt is beszèlnènek rólam? Mièrt is gondolnának engem ilyennek, vagy olyannak...?!

Mièrt is ne szeretne valaki èppen engem... aztán sok mindenre rájöttem ezáltal. Ès nekem is könnyebb volt ìgy bármilyen jó dolgot èszrevenni az engem körbevevőkben. Ha nem is mindenkiben, de nem is mindig..legalább egy! ember van ott becsülhető rajtad kìvül is èn azt hiszem!,<3

2016. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Még csak most voltál kilencedikes. A további 3 év alatt még bebizonyíthatod, hogy nem is vagy te olyan, amilyennek megismertek az osztálytársaid.

Nekem van egy olyan osztálytársam aki a szó szoros értelmében senkihez nem szól, egész szünetben ül a padban és néz maga elé vagy eszik. Kellemes, ugye?!? Ja, és hozzá kell tennem, hogy immár 11-esek leszünk…

Ha végképp nem találsz vigasztaló tényt, akkor gondolj arra, hogy micsoda szerencse, hogy nem 5 éves képzésen vagy! ;)

2016. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Körömcsiga ***** válasza:
Ne azokkal foglalkozz, akik pikkelnek rád! Jár abba az iskolába más is rajtuk kívül, ráadásul ismerkedni is hasznos! Ebben a korban már az ellenkező nem is fontossá válik, nyisd ki a szemed és keress barátot/barátnőt.
2016. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!