Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Hogy szerezzék...

Mit csináljak? Hogy szerezzék barátokat?

Figyelt kérdés
Ma volt az első nap és ma ismertem meg az osztályom. Ők mar találkoztak is kétszer de se melyikre nem tudtam elmenni. Nagyon össze szoktak es ilyen klikkek alakultak ki. Ma hiába mentem oda hozzájuk beszélgetni max kérdeztem valamit válaszoltak es ok is vissza kérdeztek es ennyi utana mintha ott se lennék :( szerintetek ez idővel változni fog vagy mar egyáltalán nem lesznek barátaim :(15/L

2016. szept. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, megtörténhet, de csak akkor ha nem fogsz továbbá is próbálkozni náluk. Istenem, ez csak az első nap volt, egy nap alatt nem lehet barátokat szerezni.. Kell egy jó pár hónap amíg összeszoktok és kialakulnak, átformálódnak a kapcsolatok, barátságok. Lesz még elég időd barátokat szerezni.
2016. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
Fog valtozni ne aggodj! Nalunk is en voltam az egyetlen aki nem ismert masokat (vagy a pokol fenekere kivanta volna oket...), de amikor a tanar kiosztotta az ulesrendet rajottem, hogy irto jo helyre kerultem! Nem mondom, hogy mindenkivel kinovok, de megtalaltam a hozzam hasonlokat. Szerintem neked is sikerulni fog, de ha mas nem akkor keress masik osztalybol baratokat
2016. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat :)
2016. szept. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!