Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák barátság. Hogy...

Tanár-diák barátság. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy ilyen lesz, de elkezdődött a tanév és annyira furcsa, nem vagyok belé szerelmes, de más nagyon erős érzéseim vannak iránta. Zavarban vagyok, ha látom, ha bejön a terembe, nagyon rossz és nehéz, már nem tudok "csak egy tanár"ként tekinteni rá, nem tudok figyelni se természetesen viselkedni (legalábbis ma az első nap ez volt) Ez idővel enyhülni fog, vagy mit lehet csinálni? Privátban mesélek bővebben, ha valakit érdekel csak nem szeretném, ha felismernének. Egyébként egyneműek vagyunk, nem szerelemből van szó, de nagyon szoros barátság alakult ki köztünk bizonyos dolgok kapcsán.
2016. szept. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a hülyeséget, még csak ma kezdődött az oskola!

Bocs de ez képtelenség! Ráadásul tuti pasik vagytok mi?

És a tesitanárod mi?

2016. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyakori hogy a tanár kihasználja a befolyását a diák felett arra hogy utána kihasználja szexuálisan és érzelmileg. Kérlek, szólj időben az igazgatónak, hogy te ne legyél áldozat!
2016. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma kezdődött, de már ma éreztem, hogy ha ez így lesz az nagyon nem lesz jó. Nem pasik vagyunk és nem is a tesitanárom:)
2016. szept. 1. 22:50
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő is nő meg én is, nem hiszem, hogy ilyen gond lenne:)
2016. szept. 1. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ugyanebben a helyzetben voltam. Szívesen mesélek én is :)
2016. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan nekem. Én a némettanárnőmmel mondhatni haverok voltunk, és oltottuk egymást szóviccekkel, és hasonlók. Na persze úgy, hogy ez ne zavarja az óra menetét. És tanultam is németet, szóval nekem nem vonta el a figyelmem, inkább erősítette. Mesélj nyugodtan, hátha tudok segíteni.
2016. szept. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Renatakovacs13 válasza:
Ez nem baj.Sőt,szerintem jobb ha barátként kezel mert így jobban megszereted az órát,csak FIGYELJ is!:)
2016. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!