Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak?

Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, és idén jóban lettem egy fiúval...sokat beszélünk a szünetekben, de ma elkezdet piszkálni az egyik osztálytársam. Sosem bántott meg őt, szóval nem valami múlt béli rossz emlék miatt mond olyanokat, hogy "két szerelmes pár, húúúú" egyszerűen unatkozik...

Tegnap szóltam a tanárnak annyira elegem lett (volt egy-két eldurvult dolog is). Alsóban elkövettem a hibát, hogy nem szóltam sose az osztályfőnöknek ha bántanak de most, hogy kapott érte egy beírást a barátnői (lányról van szó) odajöttek hozzám és számon kérték, hogy miért árultam be...nem akartam rosszat senkinek, csupán egy kis békét. Mit tegyek, hogy abbahagyják?



2015. szept. 11. 20:06
 1/2 anonim válasza:
100%
Ne légy tutyi-mutyi állj ki magadért..Szerintem nem megoldás ,hogy szólsz a tanárnak ez nem az ovi meg az alsó tagozat,hogy a felnőttek elintézik egy ejnye bejnyé-vel. Állj ki magadért mielőtt még rád szállnak,hiszen a középsuli keményebb most kell megedződnöd :)
2015. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd feléjük,hogy figyelmen kívül vannak hagyva. Ott is hagyhatod őket, bár ezt talán inkább megfutamodásnak élnék meg és sikernek a saját részükre, de pl, ha nem fordulsz feléjük, rájuk se hederítesz, működik. Pl ha tankönyv fölé meredsz, nem kell olvasnod, csak csinálj úgy:D Mondjuk én nemtom, csak hátha.
2015. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!