Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tanácsolnátok?

Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap óta egy vallásos suliba járok, ami első nap nagyon tetszett, de mára már elég sok gondom akadt. A társaság eléggé elitnek tűnt (most nem konkrétan az anyagi helyzetre célzok), és mint kiderült, az is. De a rosszabb fajtából. A lányok valami borzasztó beképzeltek, ma pl azért szólt be pár évfolyamtársam, mert nem tetszett nekik a cipő amit hordtam.. Ezenkívül éjjel-nappal káromkodnak, és hasonlók. A fiúk meg állandóan beszólnak, cityboardon járnak az egész iskolában, pedig be van tiltva.. Igazából nekem azért van gondom ezzel, mert nem ehhez vagyok szokva, és félek hogy ki fognak közösíteni, és megint válthatok iskolát.. Ti mit tanácsoltok?:/
2016. szept. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyere a Than Károlyba :D
2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj még esélyt nekik, csak félsz de még nem történt semmi baj ha jól értem
2016. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Hány éves vagy ? Miért jöttél ide ?
2016. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!