Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám leállítani,...

Hogyan tudnám leállítani, hogy ne idegesítsen tovább?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit frusztrálva érzem magam emiatt, mert egyrészt tudom, hogy azért csinálja, hogy idegesítsen, másrészt tök mindegy hányszor próbáltam leállítani, csak azért is erősködik. Szóval idén mentem középiskolába és van az osztályomban egy fiú, akivel nagyon jól elvagyunk egymással és már gólyatáborban is sokat beszélgettünk. Mindenek előtt kijelentem, hogy van kapcsolata. Szóval folyton engem bámul, mosolyog rám és volt hogy meg is ölelt és többször is tudtomra adta, hogy mennyire kedvel, mindig mondogatja, hogy így meg úgy szép vagyok.

Ez még mindig nem minden, mert mindeközben még páran odavannak ezért a srácért (legalábbis én úgy vettem észre), meg az egy lány akivel jóban vagyok konkrétan mondta nekem, hogy mennyire jól néz ki.

Szóval tudom, hogy csak idegesíteni akar a srác, meg tudom, hogy nem gondolja komolyan, de akkor is, van valakije..ráadásul nekrm kicsit nagyképűnek és bunkónak tűnik. Azt hiszem ő lesz majd az aki után mindenki megy akinek nincs esze..


Komolyan nem tudtam már neki értelmesebben elmondani, hogy ne próbálkozzon nálam, de csak szért is csinálja..


2016. szept. 2. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Ne erolkodj ugyis lefekszel vele, hogy masnap kidobhasson :)
2016. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!