Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak, hogy ne idegesi...

Mit csinaljak, hogy ne idegesitsen mindenki?

Figyelt kérdés

mint mindenki, en is eleg sok olyan emberrel vagyok korulveve, akik szerintem bunkok, butak vagy csak egyszeruen unszimpatikusak. pl az aposom egy nagy bunko, olyanokkal fenyegetozott, hogy kitori a macskam nyakat, a szomszedaim kolykei is nagyon idegesitoek, atkiabalnak hozzank allandoan, karomkodnak stb, sot a szemetuket is atdobaljak, viszont a szuleikkel nem lehet beszelni, mert csak megforgatjak a szemuket, es rankzarjak az ajtot.

viszont en nem akarok veluk foglalkozni, de allandoan az ilyen dolgokon porog az agyam, pedig tudom, hogy az a legokosabb, ha nem is torodom veluk, de egyszeruen nem tudok ezek felett elnezni.


2016. márc. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szemet szemért!

A szomszédokra meg biztos jó hatással lenne egy kis AC/DC csutka hangerőn.

2016. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az csak tovabbi gyuloletet/harcot keltene, es azt nem szeretnem :( most szultem 7 hete, es szeretnek nyugodt eletet a babam mellett, de olyan idegesito, hogy az ilyen kozeli csaladtagok (pl apos) a legidegesitobbek, akik ellen sajnos nem tudok tenni, kenytelen vagyok elviselni.
2016. márc. 20. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre mondtam, hogy szemet szemert. Miert kene jopofiznod ha o bunko veled? Legy te is bunko. Szold le a hianyossagai miatt, sott, be se engedd a lakasba. Ha igazan szeret es jol ismer a parod, meg fogja erteni.
2016. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a problema, hogy az en szuleim kapcsolata is az anyos-apos miatt ment tonkre, es valas lett a vege, amikor 6 eves voltam, mert anya nem birta tovabb. nem akarok elkezdeni egy harcot, mert felek, hogy az en kapcsolatom is ramenne. viszont ennek a bunkonak ilyen a termeszete, egy pofatlan majom, nem lehet vele mit kezdeni. valahogy magamon akarok valtoztatni, mert rajta nem tudok.
2016. márc. 20. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen megértelek, engem is idegesíteni szoktak a bunkók. Az jelentett valami védelmet ellenük hogy a lehető legkiegyensúlyozottabban igyekszem élni, így kevésbé vannak rám hatással. Valamint úgy igyekszem rendezni az életem hogy más szempontból is előnyben legyek a bunkókkal szemben. Akkor automatikusan tekintélyem is van náluk. Adj a bunkóknak elfoglaltságot, tekintsd őket alsóbbrendűnek. Ha nem jönnek rá miért van, mert ahhoz ész is kellene, akkor meg is mondhatod nekik hogy a bunkók szolgának valók.
2016. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a szülők miatt tönkremegy egy házasság, akkor nagyban közrejátszik az, hogy a fiatalok nem tudják kezelni a problémát. Függetlenedni kellene a szülőktől és nem hagyni, hogy befolyásolják az életeteket.

Persze ebben partnernek kell lenni. Párod mit szól az apja viselkedéséhez és a te vele kapcsolatos panaszodhoz?

A szomszédok szemeteit visszadobálnám, a gyerekek kiabálásával, káromkodásával meg nem törődnék.

2016. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A paromat ugy neveltek, hogy az apja a fonok, es az van, amit o mond, ugyhogy nem igazan mer neki semmit mondani. Az anyosom nagyon normalis, es szerintem neki is kellemetlen, hogy a ferje igy viselkedik, de mintha o is tartana tole... Meg a parom szerint az apja nem akar rosszat, csak nem veszi eszre magat. De en nem tudok neki megbocsajtani, mert mikor terhes voltam nem egyszer sirtam miatta ugy, hogy remegtem (de csak titokban, mikor senki nem latott, de kesobb elmondtam a paromnak), mert folyton szidta a csaladomat, a macskamat, a hazunkat ahol vendegul lattuk.. Es nem hinnem, hogy egy 50 eves ne venne eszre magat, mikor a testveremet legusztustalanozza, vagy egy 5 honapos terhes nonek azt mondja, hogy "zabal", csak mert ettem egy marek csipszet, amit amugy o hozott a hazunkba, nalunk alapbol nem volt, de o hozott 3 hatalmas zacskoval.

A paromat kertem tobbszor, hogy beszeljen vele, de szerinte o nem beszelhet negativan a sajat apjaval, stb. Viszont az anyjanak elmondta, es szerintem o meg beszelt valamit az aposommal, mert azota visszavett az arcabol (azert nem 100%-osan), de en nem tudok vele kibekulni egyaltalan, foleg, hogy terhesen is ezt csinalta velem.

2016. márc. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!