Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaphatok ezért valamilyen...

Kaphatok ezért valamilyen retorziót? Nem írja alá a munkaszerződés megszűnését, ha beadtam a felmondásom?

Figyelt kérdés
Két hete elmentem táppénzre felhívtam a főnökasszonyomat, hogy beteg vagyok, nem tudok munkába állni. Utána megint beszéltünk, mert be kellett mennem, néhány dolgot átadtam a kolléganőmnek. Most meg azt beszéli a hátam mögött, hogy nem vagyok képes felhívni, hogy mi a bajom. Kötelességem neki a betegségemről, kezeléseimről beszámolni? Egyébként már nem akarok visszamenni dolgozni.
2014. nov. 25. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van, ami miatt munkaképtelen vagy, de a kolléganődnek be tudtál menni átadni a dolgokat? Ha jól sejtem, nem ágyban fekvős, fertőző dolog...(Ha esetleg valami rák, vagy ilyesmi,ami nem fertőző, de súlyos, akkor bocs...,de ha nem erről van szó,akkor nekem (is) sántít a sztori...)
2014. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, ha olyan betegseg amirol mar munkabaallaskor tudtal, de elhallgattad, az eleg rosszhiszemu dolog, felrevezetes.
2014. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
semmi ilyen. 2 éve derült ki egy sövényhiányos betegségem, és most eléggé megvisel. Velem született, de csak 2 éve tudok róla.
2014. nov. 25. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

ha mar nem akarsz visszamenni, akkor errol azert illene szolnod.

igyis ugyis ki kell fizetniuk ami jar, de legalabb tobb idejuk lenne keresni valakit a helyedre.

2014. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha táppénzen vagy, akkor kötelességed informálni a főnöködet az állapotodról, betegségedről. Ha nem akarsz már visszamenni dolgozni, akkor is szólnod kell, hogy ennyi volt.
2014. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a válaszokat
2014. nov. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!