Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tesi órán kiruktam az iskolábó...

Tesi órán kiruktam az iskolából 1 labdát és betört 1 ablak, ezért mit kaphatok? 😡

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtan órán -1 pont: kirúgtam helyesen.

Mit kapnál??

Magánház ablaka volt? Ha a tanár tud róla, megkeresi lehet az ott lakót, hogy kifizetitek a kárát. Kb. ennyi.

Mit szeretnél kapni?? ez egy baleset.

Vagy van iskolabörtönötök?

2015. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
15 botütés. Egyébként semmit.
2015. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Es kb mennyi lehet ?

Nem tudnak róla,h én voltam ....

2015. szept. 28. 12:23
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ mekkora üveg. Átlag ablak kb 5 ezer. Lakásbiztosítás ezt fedezi szó nélkül.

Ha meg nem tudják ki volt szerinted bárki is keresni fogja a tettest?

2015. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Normal panelablak az egyik tesintanar qllitolagnkeresi a tettest es kb 10 tudjakn,h en voltam az osztalyunkbol... Es most vagyok 8 ik os... Ez tuti kihatassal lesz a magatartasomra ....
2015. szept. 28. 12:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ez véletlen volt. Az iskolának van biztosítása, még az árát sem követelhetik rajtad. Jelentkezz nyugodtan, hogy te rúgtad véletlen a labdát.
2015. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen..hatással lesz, most egy jeggyel rosszabb lesz ebbena hónapban..é.s?



Képzeld, sok osztálytársamnak igazolatlan órái voltak gimiben, mégis felvették őket egyetemre...most mi ez a paraizé rajtad?

2015. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Remelem igazatok van es koszina valaszokat , ha meg is nekunk kene akkor kb mennyi lenne? Es az iskolanak van + haverom az iskola ablakat baszta be es neki se kellett fizetni de sztem ez masabb ,oke,h veletlen volt de akkor is ...
2015. szept. 28. 15:01
 9/16 A kérdező kommentje:
Foleg azert parazom mert egyaltalan nem vagyunk gazdagok jol keres az apam de tartozasokra megy mind :S....
2015. szept. 28. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagy valószínűséggel van a lakásnak biztosítása, ami fedezi.
2015. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!