Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolhat rólam a tanár?

Mit gondolhat rólam a tanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11.-es lettem, új magyartanárt kaptunk, mert nyugdíjba ment a régi.

A második óráján, mármint a bemutatkozási órája utáni másodikon én voltam, aki jelentett óra elején. Most valamiért túl sok az önbizalmam, szóval kihúztam magam, ésmondtam, amit szokás: tanárúrnak jelentem, az osztály létszáma mint megtudtam 31 fő, hiányzik veres alexandra, fábián vince éss... csikós patrik. (<-- a vesszőket a hangsúlyhoz igazítottam).

Ezt így az osztállyal szemben, a tanár állt mellettem, alacsonyabb, mint én, nagyon fura helyzet volt. Aztán, amikor a végére értem, annyit mondott, miközben levegőt vett, hogy "ez igazán művészi volt...", csak úgy magában.

Szerintetek ez mit jelent? Ez olyasmi, hogy, "ülj le fiam, egyes...", más lehetőség nem is jut eszembe, szerintetek milyen véleménye lehet így rólam?


Bocs, ha értelmetlen a kérdés, a faktos jelentkezésem összecserélték valahogy, bioszra és infora jelenkeztem, amikor megkaptuk az órarendet, akkor láttam, hogy mind a kettő szerdán első két órában van. Átgondoltam a dolgot, mivelhogy hétfőig lehet változtatni, arra jutottam, hogy valamelyiket másra kell cserélnem kell másra, végul a bioszt választottam, és az infot szeretném törire változtatni. Szóltam az osztályfőnökömnek, aki egyébként a töri tanár, ő tartja a faktot is, mondta, hogy ezzel az igazgatóhoz kell mennem, illetve, hogy szívesen látna törin, jó osztályfőnök és tanár, ezzel csak ráerősített, hogybl ez így jó lenne. Az igazgatói iroda ajtaja nyitva volt, az igazgató, aki kedvee tényleg, az asztalnál ült, papírok voltak előtte. Bementem, azt mondta, "miben tudok segíteni?", és élmondtam, hogy biosz és info faktot választottam, de a kettő egybeesik, és hogy ezért szeretném az infot törire változtatni, mondta, hogy tudta, hogy van valaki, akinél a két fakt egy időbe esik, és hogy én lehetek az. Az órarendek és a faktos listák lehettek nála, mert felemelt egyet, és mondta, hogy angolra és infora vagyok beírva. Mondtam, hogy bioszra jelentkeztem, erre mondta kérdően, hogy kedden van emelt, mondtam, hogy középre jelentkeztem, mondta, hogy megbeszéli még tanárúrral, és majd térjünk vissza rá hétfőn. Elidult kifelé az irodából, mentem én is gyorsan.

Az info tanár és a töri tanár is férfi.


Nem tudok most gondolkodni, ez van a fejemben folyamatosan, ezzel ronthatom el a következő két évem.

Azt mondták a tanárok, hogy ez nehéz év lesz.


De bármilyen választ előre is megköszönök :)



2016. szept. 4. 01:05
1 2
 1/12 JohnnyBoy002 ***** válasza:
47%
-
2016. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pirospacsi :D
2016. szept. 4. 01:14
 3/12 A kérdező kommentje:
legalább ne szórakozzatok, nem vagyok humoros kedvemben
2016. szept. 4. 01:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most én csak azt nem értem igazán, hogy ezt a kis második sztoridat miért írtad ide. Szerintem köze nincs ahhoz, hogy mit gondol rólad az új tanár. Most a második sztorid kapcsán mi a kérdés?


Ami az első dolgot és a konkrét kérdést illeti, szerintem nem túlzottan foglalkozik ilyen pitiáner dolgokkal a tanárod. Maximum azt hitte rólad, hogy szeretsz szerepelni, jó fejeskedni a többiek előtt. Azt meg a hangsúlyból lehetett volna mondjuk leszűrni, hogy azt a kis megjegyzést negatívan mondta-e vagy kedvesen, esetleg kicsit poénosan. De ez semmi rosszat nem jelent, nyugi, nem ez a jelentésed oszt vagy szoroz, hidd el. :D

2016. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%

Semmi extra nem volt abban, amit az új tanár mondott 😃


De a 2. Sztorit miért írtad le? 😃

2016. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Te aztan egy igazi nyalizos fa.sz lehetsz..
2016. szept. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Semmi különöset, nem is értem, miért gondolod ezt ennyire túl?

De amúgy most komolyan, a második sztorinak mi köze a kérdéshez? :D

2016. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt a második részt csak ki akartam írni magamból, bocs, ne törődjetek vele :)

És nem nyalizok senkinek, csak még év eleje van, még nem fáradtam el.

2016. szept. 4. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor kezdjed el fárasztani magad valamivel, mert ennek az egésznek eddig semmi értelme. :)
2016. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az úgy is meglesz :D idén mégtöbb és nehezebb dolgozat lesz + félek ettől az új tanártól, semmi érzékem a magyarhoz...
2016. szept. 4. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!